Re: Re: metóda matricového riadenia

udo | 19.04.2014

Tak-tak, náHod niet..aspoň že sme sa aj z toho už prebudili : )
Doslovne "uvidite", čo TO ešte s vami bude robiť.
..keď začnete cielene vytvárať priestor na realizáciu zvolených mat(r)íc..zachytávať vie tor..pomáhať Mu v realizácii
Ten proces je celkom sranda..
..Kontinuálny VM audit vlastného (pod)vedomia.
..a hlavne pri aktívnej práci zo snami..pri dostatočnej bezpečnosti samozrejme(zachovaní BOZP štandardov)

..keď začnete tie mat(r)ice doslovne "vidieť"..každý po svojom..
jedinečne..preto vám nechcem vsugerovať svoje obrazy,
aby som vás príliś neovplyvnil a mohli si jednotlivé moduly neskôr porovnávať.
Očakávam totiź korekcie v súbornejšom, zborovom intelekte..systematizovanej, kriteriálne upgradeovanej inTuicii..
..k tomu ešte prídeme..mnohí z nás pravdepodobnostne predurćene..

ok..k textu..
Ad:
A on skutečně našel své odražení, ale dvojné: v mytologii antického Řecka a v románu ruského spisovatele Ivana Antonoviče Jefremova „Hodina býka“

“Čas býka” v zmysle “Obdobie býka”..t.j. znamenie býka, ..ryby..vodnára.. či?

ad: Pro ty, kdo nedosáhl „olympijského standardu“ - je to bezperspektivní inferno, nekonečné kruhy pekla na zemi, ačkoliv možná i probíhající v příjemném opojení. Pamatujete: „Pokud k pravdě svaté lidé cestu nedokáží najít – čest bláznovi, který uloží lidstvo do zlatého snu“?

A nyní tento způsob života mnozí idealizují a chtějí se k němu vrátit, vybrali pro sebe místo v „olympijské“ elitě a zabývají se „duchovním kulturismem“, posilují sílu ducha a sílu vůle pomocí různých psychologických praktik.

..konkrétne ide o formuláciu obrazu:
„Pokud k pravdě svaté lidé cestu nedokáží najít – čest bláznovi, který uloží lidstvo do zlatého snu“?

..nejako sa mi to nezda..včitane kontextu..
môžeš tu prosím ťa Hox nakopčiť originalny vysek textu, aby som to cele nemusel sťahovať, bo som na mob pripojke
..originál gambitu mam na inom kompe..
Skúsim sa na tú sekvenciu, spolu s par vetami okolo, zaostriť.. "pozrieť detailnejśie".
Dik

Přidat nový příspěvek