Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Možná

Zdeny | 22.04.2014

Vážený pane Hoxi, nestačí jenom umět číst, je potřeba psanému textu rozumět. Takže:
Za prvé: nedomnívám se já ale bloger Lunochod... fakt je třeba číst pořádně.
Za druhé: Aegis je stejně zarušitelný jako ostatní dnešní elektronické systémy
Za třetí: článek v Komsomolské pravdě byl vydán 15. 4. bez jakékoliv zmínky o černání obrazovek a paniky, to se objevuje až v článku blogera Lunochoda ze dne 16. 4. a Vámi odkazovaný článek byl vydán 17. 4. Pokud jste pozorně četl jistě vám neunikla úvodní věta druhého odstavce (té spekulativní části) "...V síti jsou diskuse o verzi, která...." takže opět odkaz na takové diskuze jako je tato a žádná nová fakta. Jistě jste si také všiml, že článek byl zřejmě konzultován se specialistou (není divu když je to zpravodajský mainstream) a proto se v něm nikde neobjevuje "Všechno zhaslo obrazovky černají atd.). Zato jsou popisovány vcelku realisticky projevy širokopásmového rušení - zašuměné skvrny na obrazovkách. Toto rušení je nejjednodušší a ruské i neruské prostředky REB umí sofistikovanější způsoby, kdy rušený vůbec nezjistí že je rušený.
Za čtvrté: pokud budu spekulovat tak varianta s průzkumnou verzí vypadá nejpravděpodobněji - SU-24 s RL průzkumnými kontejnery má za úkol změřit a zmapovat vyzařování systémů Aegisu... Proto první průlet velmi nízko (nejsem ozbrojen) a pak devadesát minut provokativních přeletů se zapnutými zaměřovacími systémy všech druhů (je to přece starší letadlo a amíci se nic nového nedozví). Když se poštěstí, někomu z američanů rupnou nervy a zapne nějakou rušičku zaměření kterou zatím rusové neznají a súčko se vrátí domů s velmi cennými daty... znovu opakuji je to pouze moje spekulace. Ale podobné scénáře jsou dobře známé...
A za poslední: jsem v pracovním procesu a nějak se nedostává čas na diskuzi. Abych udělal radost Miškovi (že tedy nejsem ŽÁDNÝ expert) - na našem popelářském voze nemáme internet a i kdyby - na té stupačce vzadu se za jízdy hrozně těžko píše na počítači... ale jak odvezeme odpadky na skládku tak se zde objevím :-))

Přidat nový příspěvek