Re: Re: Re: Re: Re: Re: Možná

Hox | 22.04.2014

předpokládáte špatně. Bylo by pro diskusi přínosnější kdybyste se přestal domnívat a reagoval spíš na to, co kdo konkrétně píše. Váš předpoklad, že je to celé založené na spekulaci jediného člověka je také mylný. Vaše domněnka, že Michal "zuby nechty brání článek, a asi mu i věří" je opět mylný - podstata jeho pozice je v tom, že nevylučuje možnost existence systému REB účinného proti AEGIS, nikoliv v tom, že tvrdí že existuje. Vy naopak tvrdíte že existovat z principu nemůže, což je nezdravě arogantní postoj a není to postoj zdravého smyslu - leda byste měl za to, že víte vše a to o čem nevíte, neexistuje a existovat nemůže, v tom případě by se jednalo a defekt myšlení.

Co se týká vyvrácení tvrzení, že je to celé spekulace jednoho člověka - viz třeba článek ze 17.4. na http://www.kp.ru/daily/26221.4/3104418/
kp.ru je informační mainstream, ne blog. A jak se ukazuje, mohlo se jednat o Su-24 výzvědné modifikace Su-24MR ("mořská rozvědka"). A pokud skutečně nesl nejnovější vývojovou verzi REB systému za účelem jeho otestování na efektivitu? To by poněkud měnilo situaci a vysvětlovalo podrážděnou reakci USA, že ano. Dále chci obrátit vaši pozornost na pasáž z článku, pro ilustraci nepravdivosti jednoho vašeho tvrzení:

"...Specialisté neradi mluví o domácích systémech REB, hlavně kvůli utajení. Ale nevylučují možnost toho, že v epizodě v Černém moři naši vojáci skutečně testovali jeden z novějších systému REB.

- Takové věci skutečně existují, vytvářejí rušení v celém rozsahu frekvencí práce aparatur PVO možného protivníka. - řekli "komsomolce" experti v oblasti radioelektronického boje. - Kromě toho, současné domácí systémy REB umí najít konkrétní frekvenci a nejen rušit, jako spíš překážet v práci, včetně přetížení přijímačů signálu, z čehož prostředky detekce "šílí": neukazují vůbec nic, operátor vidí velkou bílou skvrnu, která nepředstavuje cíl..."

Přidat nový příspěvek