Re: Re: Re: Re: Re: Možná

Zdeny | 22.04.2014

...opět Miško, jak víte s kým se bavíte? - směrem ke mě jste skeptik (já říkám na internetu je to správně). Na druhou stranu stejně tak neznáte bloggera s nickem lunochod, který je původcem tohoto článku a od kterého to všichni ostatní převzali (podrobnosti viz můj (a nejen můj) příspěvek zde na fóru, pokud ho někdo nesmazal - vše co je v něm napsáno je možno ověřit). Lunochod sám začíná své teze "Domnívám se.... atd. atd." Jeho výtvor naopak Vy zuby nehty obhajujete a předpokládám, že mu i věříte. To není konzistentní přístup k informacím (a zde říkám - na internetu je to špatně).
K předcházejícímu příspěvku - pokud je při šumovém rušení 200W/MHz pravděpodobnost správného zachycení 0,5 (parametry jednoho z nový ruských 3D RL) tak by jediný SU-24 (při účinnosti kontejneru 30 procent) musel za sebou táhnout elektrocentrálu protože výkon palubní sítě vyčleněný pro podvěšenou výstroj by nestačil. A dosáhl by zarušení max. 3 stupňů v azimutu (tam by PZ byla hluboko pod 0,5). Pokud jsem neudělal ve výpočtech nějakou chybu... A velmi podobné výsledky se dají očekávat u RL torpédoborce (a to nepočítám s pasivními systémy).
K poslední větě ...znefunkčnenie ich systémou.... je možné ale nevratně a to střelou nebo impulsní zbraní. REB prostředky umí oslepit, ohlušit nebo zmást systémy komunikace, řízení palby...atd. REB je jemné umění očůrat systémy protivníka, REB není kladivo ale umožňuje to kladivo donést k cíli s větší pravděpodobností.

Přidat nový příspěvek