Re: Re: Re: Možná

Zdeny | 22.04.2014

Oj Miško, jako to tak isto viete... Vite čo? Nebavme se o tom kdo je blbý nebo chytrý ale zda píše k věci. Zapomeňte na rakety a mluvte o tom co je možné a co ne v oblasti REB - a nestavme si technologické hranice, pracujme pouze s RL principy a fyzikálními zákony .
Fakta: přiletělo súčko, pilot něco zapnul a 90 min. nešlo na torpédoborci nic (rozumný předpoklad ale je, že elektrické zubní kartáčky posádky nebo elektrické otvíráky v kuchyni fungovaly normálně). Technické směny lodě hledaly devadesát minut závadu a až súčko odletělo tak vše začalo fungovat normálně (alespoň tak jsem to z novinových článků pochopil).
Tak a nyní se můžeme bavit o RL a fyzikálních principech , které byly použity aby tohle dokázaly. Můžeme začít u toho nejjednoduššího - oslepení aktivních a pasivních přehledových RL obecně (jedno zda ruských nebo jiných všechny pracují na stejných principech) jediným letadlem... (na to nemusíte znát ani jeden prostředek REB).
Pak přejdeme k tomu složitějšímu - EM vyřazení systémů zaměření a vedení palby. (opět obecně zase jsou principy na všech stranách stejné)
A klidně se můžeme začít bavit odborně...

Přidat nový příspěvek