Re: Re: Re: MIM

Vasiľ | 07.04.2014

S mojimi výplodmi si robte čo chcete - použite ako chcete, v akomkoľvek kontexte, doplňte, zhodnoťte... použite ma kľudne aj ako negatívny príklad, ak to pomôže... Na internete nič neberiem osobne - dovolím Vám všetko.

Ja to však už najmä v posledných dňoch nemám čas nejak riešiť, tak to nechám na Vás, Hoxa a tak - aj teraz som len rýchlo pozrel ctrl+f okom, či ma ktosi nevzýva, tak reagujem.

Azda len pár poznámok ku tej poviedke:
- nie je to naozajstná poviedka, ale iba náčrt - len jedna z prvých iterácií čohosi, čo by po čase mohlo byť aj celkom použiteľné. Do prerábania sa veľmi púšťať nebudem, pretože až tak dobre písať neviem - tomu krátkemu textu asi 800 slov, som venoval asi 20-30 hodín čistého písacieho času - kontrola opakovania slov, členenie textu, textový spád a súvislosť, hľadanie lepších vyjadrení toho istého... no proste fuška (a pri snahe napísať niečo dlhšie sú moje metódy neúnosné) a stále to nie je ono, vraj "nie celkom prirodzene vyznievajúce dialógy" Lepšie je mať asi talent :-) Len kde takého nájsť.
- Príliš fantastické prvky - H74 - ale zase bez toho sa dej rozsype.

Tak neviem čo s tým, ale je to k dispozícii pre každého, viď zaužívaná poznámka o autorských právach v KSB materiáloch.

Přidat nový příspěvek