Re: I, Pet Goat II Analysis

udo | 08.04.2014

Príjemné neskoré ráno Ká..

Isto..v mnohom sa dá s vami súhlasiť..
No ak ste Vami spomínané materiály naozaj podrobne skúmal-i,
bolo by na tému pár otázočiek:
Generála Petrova sme študovali podrobne dokola asi tak 6-7 rokov nazad.
Prečo podľa Vás Ká, dopadol tak, ako dopadol?

Urobil bez pochýb veľký kus hodnotnej práce,
No ktoré boli jeho fatálne chyby, z ktorých by sa mali zodpovednejší politici poučiť?
V čom je pre nás poučenie z vývoja v KPE celkovo?
Rola a formovanie “osudu” Zaderejeva, Sidorova a ďalších?
V čom mal pravdu vo vzťahu ku skutočnej politike hovorca Zaznobin, ďalej
Denisov, Lavrov a 3.zložka uvedenej “kolegiálnej trojky”
a v čom sa mohli VP potenciálne a ich analytické tímy celkovo čiastočne mýliť
z pohľadu realistov EU, “Nakasoneho” analytikov, v.r.u.Šanghaj a rozumnejších z Langley, či Genfu?

Ad: NCH:
Predpokladám, že tým myslíte nosovského matematicko-štatistické algoritmy prepočtov a kontroly časovej osy momentálne zatiaľ oficiálnej, posledne politicky preferovanej chronologie dejín, kartografie, ekonomiky, apod..
..ostatne analogicky sa okrem iného podobne prepracovávali tzv.migračno-evolućné modely hominidov po vstupe genetiky na bývalú hermenAutistickú parketu paleontológie a ďalších príbuzných, dovtedy monoPolyzačných odborov. Až po dôsledky vo forme prepracovávania opodstatnenosti vplyvu tzv. "sťahovania národov" na rozpad Rímskej otrokárskej ríše, kontinuity geneticko-kulturologického osídlenia našich krajín strednej Európy počas posledných cca.8 tisíc rokov, vypracovávané niektorými zodpovednejšími historikmi SAV. T.j.osobami pracujúcimi mimo kruhu známych, mafióznymi štruktúrami dotovaných a povinne majiteľmi médii papagájovaných fasciagitátorov typu Mesežnikova, Kamenca, Chmelára,..atď.

Áno, jeden kolega na NCH technológiu analýzy narazil asi pred 6 rokmi..
Ako som sa už vyjadril, po opakovanom preštudovaní uvedených materiálov sme rozpoznali okrem isto zaujímavých, perspektívnych, no vôbec nie až tak nových technológii, aj na viacero závažných, vyššie spomenutých, mierne povedané problematických tvrdení..ak chápete

Možno F/N ale v nejakých novších publikáciách uvedené nezrovnalosti hlbšie odborne vysvetlili, alebo minimálne upravili..

Petrova som videl aj osobne celého. Niekoľko krát.
Ide rádovo o desiatky..možno stovky hodín.
O Zaznobinovi, Jefimovovi a ďalších ani nehovoriac..hlavne v MP3-formáte
sme skúmali doslovne stovky a stovky hodín ich archívov.
..pritom tím VP je určite kus zaujímavejší, ako sám Petrov a vo viacerých záležitostiach, majú nie plne identické názory, ak chápete.. Navyše je Petrov do veľkej miery práve ich odchovancom.
No samotní skutoćní politici za ruskou scénou opakovane selektívne formulovali podmienky jeho podpory a nepodpory.

Spomínaný ceremoniál som pozeral viackrát tiež.
NCH sme, ako som povedal, študovali niekoľko rokov dozadu. Podobne Čudinova, Trechlebova, “Staroverov”, “Inglindov”, “Džun-Chor” a mnohých ďalších vo všeobecnosti pomerne podrobne tiež.
I keď nie všetko aj ja osobne, no prípadne by som požiadal o vyjadrenie kolegov..
Priznávam teda, že všetko si možno nepamätám a je možné, že som každý diel nevidel úplne celý a opakovane.
Ak je to možné, uveďte teda prosím Ká Vami spomínané odkazy a konkrétne body.
Možno je tam naozaj niečo závažné, čo sme prehliadli.
Sme predsa tiež len ľudia, i keď pomerne slušne vzdelaní a praktizujúci v rôznych oblastiach.

Dik
u.

Přidat nový příspěvek