Re: Re: Re: Re: Dostatočne všeobecná TeÓRiA riadenia a TÓRA ?

IvanSk | 04.04.2014

Prepáč Miroslav , ekvivalent "teórie" je "učenie"? . Teória môže priblížiť ,dať návod, vyberieš si z viacej možností,ktoré Ti teória ponúka a pokus omyl,Ťi potvrdí správnosť Tvojích domnienok. Napr. v technike nové objavy nie sú možné bez teórie. Chápem To že máš na mysli,že najprv sa naUČIM teoriu a potom idem vec prakticky vyskúšať?-možno sa mýlim a nepochopil som ako to myslíš.... Ja by som ignoroval ,že niekto dal väčší mediálny šmrnc slovu teoria,nakoľko má na to prostriedky.... Práve preto kvitujem,že poukazuješ na obdobie pred 2000 rokmi, bo mi to pripadá,že sa vytvára matrica (či matica ...ani neviem ako to nazývate),že celý boom nastal v čase pred 2000 rokmi nazad a to či démonizovaním,alebo umierneným poukazovaním tohto obdobia na hlavných divadelníkov tejto doby....S tým slovom teoria Je to ako rešerš ochranej známky, jednoducho ak niekto má zaregistrovanú ochranú známku 10.000 rokov nazad , tak ten kto si ju prisvojí o 8000 rokov neskôr porušuje právo duševného vlastníctva a hotovo:-)))

Přidat nový příspěvek