Re: V každém okamžiku se vždy realizuje nejlepší možná varianta vývoje ? ? ?

xxx | 23.03.2014

"väčšina ľudí si nepraje ZLO násilie."- mluvíte pouze za sebe váš názor. Pravda je , že nikomu do mysli nevidíte ani do srdce. "většina lidí si 2.sv.také nepřála", ale nepohli ani prstem "ti dobří pacifisté".
jak trefně je uvedeno- morálně podmínění - a kdože tuto morálku od jaké-/čí-ho hodnotového řebříčku odvodil? od Biblického konceptu? - poznání/ochutnání ovoce dobra/zla. pořád je to úroveň LIDSKÉ MYSLI, lépe mysli úrovně dobra/zla, pravdivě PADLé ZVRáCENé MYSLI.
aby se mohla realizovat nejlepší možná varianta vývoje, je třeba mít k dispozici/školit skupinu/sektu/společenství z úrovně nadsmyslové t.j. duchovní "kde se sejdou dva neb tři ve jménu mém - rozuměj se správnými/osvýcenými, odvozenými/posvěcenými světlem Stvořitele- duchovními hodnotami - tam jsem JÁ uprostřednich". nemám-li dostatečný počet takových bytostí, i když je idea SVÍTÍCÍ t.j.posvěcená, neprorazím a opět se múžou najít nějací "levité", kteří ji překroutí a členy vyvraždí/ukřižují/upálí v" specielních pecích"- mistři mohou sami spálit své tělo a "vystoupat" do nadsmyslové úrovně"nanebevzetí".

Přidat nový příspěvek