Re: Re: Re: "hierarchické" zaradenie textu

Miki | 23.03.2014

Pre: Vasiľ :-)
ľudia tušia že GP existuje, ale nevedia (nedokážu) si predstaviť ako vysoko je...
U mňa to bola asi do minulého roku vláda SR. Potom som sa dopočul o klanoch finančníkov, ale ani klany to nie sú..... Niekto v pozadí(?), ale aj ten pod niekoho spadá.... U niekoho to je (môže byť) pán farár - berie peniažky a má sa "dobre". Dalšiemu príde na um krčmár ktorý svojimi cenami zdiera celú dedinu...
Treba v ľudoch "naštartovať" nebáť sa zdvyhnúť hlavu a pozerať sa vyššie (ale...!) toto hrozí stratou ideálov... a to bolííí.... (sme pri egu). Každý to denne zažívame sklamanie od detí, v zamestnaní, politike, kuttúre..... je toho dosť. Labilnejší človek to jednoducho neusttoji, stráca pôdu pod nohami... potom nasleduje unik (najznámejší je alkohol).
Aj ja s týmto všetkým bojujem, ale mám obrovkú výhodu oproti (sem spadajú takmer všetci moji známi a kolegovia) môjmu okoliu - som pernamentne nespokojný :-) a to je ten motor ktorý ma ženie vpred a "núti " ma nielen klásť otázky, ale aj hľadať k nim odpovede. :-)

Ešte k tomu GP -
Toto ma priviedlo na myšlienku "pyramídovej teorie":
"Každá pyramýda tvorí svojím vrcholom základňu dalšej pyramídy...."
Proste aj ked sa už konečne dopracuješ na vrchol, zistíš že si dosiahol podlahu :-) ... to čo je v bytovke u niekoho strop - je u horného suseda podlaha - a čo potom taký mrakodrap....????)
:-) alebo čo je lepšie? byť najlepší mezi najhoršími alebo najhorší mazdv najlepšimi :-))
snád sa to dá čítať zase som sa "rozbehol" :-))

Přidat nový příspěvek