Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechápem

udo | 10.03.2014

Hmm..rozmýšľam, na akej úrovni chápania by sa dalo s Vami a Samom súhlasiť..
Na žiadnej bežnej asi skôr nie..

Pravdu však máte v tom, že zatiaľ tu stále ešte vládne banda okultistických sociopatov jedného človeka nenávidiaceho konceptu v jeho rôznych variantách.

Že by si ale k tomu vyberali byty nad križovatkami, všetci mali oltár, spoznávali sa podľa uzlov na kravatách v tvare bafometa?
No neviem, neviem, či je to až také jednoDuché. Doslovne.
I keď na nejakých ďalších úrovniach to možno..asi jednoDuché skôr naozaj je..

Nepovažujem však našich oponentov za až takých hrubých bu-bu-bu idiotov. To by tu nejakých zopár stoviek, či tisícov rokov nevydržali, ak chápete Paprsek.

Temné okolie "energetických upírov" vníma samozrejme asi každý citlivejší človek. No často ide proste len o bežných "zombi", kultologických biorobotov, konzumentov odchovaných na rôznych blockBusteroch a pod..

Len mi Samove formulácie trochu pripomenuli argumentácie niektorých presstitútiek zo známych mienkodeformných mééédii typu:
"A viete, že Rusi žerú deti a Putin si ich dokonca každé druhé ráno aj griluje?" ..len z opačnej strany..

Poniektorí sme tu chceli robiť trochu serióznejšie analýzy a nekĺzať sa smerom k sci-fi poviedkam.

Ja som nikdy netvrdil, že podobní, vyslovene ulítlí psychoši(hoc aj nejako organizovaní) štatisticky medzi "bežnejšími sociopatmi" neexistujú, no bavil by som sa radšej zmysluplne, konštruktívne o tom, čo je z ich obmedzene funkčného modelu "samo"riadenia našej kultúry použiteľné a čo a ako treba objektívne vylepśiť, zmeniť, nové vyvinúť.

Veď asi sa zhodneme, že začať nanovo je blbosť, či?

Přidat nový příspěvek