Nový životný štýl

Stretnutie | 24.02.2014

Dobré ráno a poďakovanie rannému vtáčaťu,čo sem zavesilo tento článok. Sci fi,moja veľká láska celý život,ale to opakujúce sa klišé o zdrdzavených ruských raketách a opitých ruských kozmonautoch,najlepšie v ušanke ma znechutilo a tak si sci fi vytváram, sama vo svojej mysli ,fantázii. A veru by ste mi neverili,že osobne poznám chlapíka,ktorý aj skutočne zažil stretnutie tretieho druhu...tvárou v tvár. Hovorí:"Asi 5 ich bolo,takých malých pankhartov,skoro som sa pos.... od strachu". Ale nie o tom chcem písať.Takže ak niekoho ovplyvňujú americké sci fi filmy,ja to určite nie som,a myslím,ani nikto z nás,čitateľov L. Ale aj tak je to skvelá vec,chápať o čo ide. Skôr budem dlho rozmýšľať nad poslednou vetou tohto článku.....Zem nám dáva všetko,čo potrebujeme.Koľko toho teda naozaj potrebujeme k spokojnému životu ? Priateľ,čo sa venuje ekonomike hovorí,že tendencia klesajúcich platov v celej Európe je nezvratná,dokonca aj tí legendárni nemeckí dôchodcovia si budú musieť zvyknúť na oveľa menší príjem. Ten sa totiž bude prispôsobovať práve čínskym platom.Pokial tá infekčná vlna nenažranosti a chamtivosti nezaplaví celý juhovýchod.Verím,že nás opúšťa. To ja zas tak cítim,aj bez ekonomického vzdelania. U nás doma sa naučíme žiť ako vždy skromne a podľa článkov p.Hany Librovej ,ktorú tak rada čítam,nás čaká uvedomenie si nových foriem luxusu. A to je volný čas a čistá príroda,ticho. Sme radi doma.

Přidat nový příspěvek