Re: Re: včera ste pochybovali o arogancii USA , tuto to máte

lcc | 24.02.2014

Hoxi , načo by som čítal a navštevoval túto a podobné alternatíávne stránky . Asi preto že ma neuzaujíma CNN a BBC a Fox News a Markíza a iné mainstreamové médiá ,ktoré sú totálne neobjektívne a zaujaté voči všetkému nezápadnému a hlavne Rusku, nehovoriac o tom že ich kontrolujú jevreji .
Čo si fakt myslíš ,že som tu platený tajný agent,ktorý tu má robiť rozbroje ? Takí sú na zozname .sk alebo pravda .sk a podobne, stačí si tam pozrieť příspěvky a je ti dostatočne na zvracanie ,sorry za expresívny výraz. Toto nie je stránka hromadne navštěvovaná, mienkotvorná, tu nemá význam robiť nejakú agitku a šíriť falošné správy.
Načo sem hádžem linky na iné alternatívne stránky a podobné názory a uhly pohľadu jako máte vy tu a mám aj ja ?
To, že napíšem svoj názor na situáciu ,ktorá podľa mňa nevyzerá zrovna ružovo neznamená, že som protirusky orientovaný .
Aj dnes som sem dal pár najnovších správ, nie preto aby som tu zasieval beznádej a rezignáciu. Jo píšem to a komentujem natvrdo ,ale na Ukrajine sa natvrdo jedná, to je zrejme jasné nám všetkým a všetko čo a dnes udialo to len potvrdzuje. Kyjev ide tvrdo po všetkých odporcoch ,nemá význam si tu ťahať medové motúzy popod nos a robiť si ilúzie,že si nakoniec všetci skočia do náručia a "láska a pravda zvítzezí nad lží a nenávistí" .
Sme svedkami tvrdej agresívnej politiky západu, zabíjania ľudí a
najvážnejšieho geopolitického stretu široko ďaleko.
Pozri so komentár P.C.Robertsa, isto vieš o koho ide.Ten komentár je rovnako tvrdý a reálny , neberie si servítky,ale věci pomenováva pravým menom.
Prečo si zmazal link na udalosti vo Venezuele ,ktorý som sem dal ? Tam nebolo nič protiruské. Naopak, súvisí to so situáciou na Ukrajine a ten článok bol ozaj dobrý .čítal si ho vôbec?
To,že je niekto emočný typ ako ja neznamená, že nemôže mať triezve názory, to sa nevylučuje. Nikto si to tu nebude hádzať, počitam,že každý člověk, ktorý sem vôbec zablúdi a má schopnost čítať a pochopiť napr.teoriu riadenia spoločnosti, nebude krčmový magor s troma ľudovými. Sem nejdú ľudia náhodou, ale cielene. Ak sa niekto dostane na stránku levanet,tak asi preto,že už bol na inej alternatívnej , podobne orientovanej stránke .
Nebavme sa preto komu je čo ke prospechu , o nikoho prospěch tu nejde a nikto sa nebude vešať. Reakcie niektorých ľudí tu ma sklamali ,ale s tým treba rátať .
Vôbec mi to nevadí , som na tejto stránke pravidelne , prečítal som tu čo sa dalo a odporučil alebo preposlal linky na tunajšie články aj priateľom ,ktorí sú rovnakého zmýšľania. Určite nie niekomu ,kto vzýva denne denne USA a na stene má americkú zástavu, meradlom jeho úspechu v živote je bavorák a bazén na dvore a večer sleguje wrestlig. Nemalo by to žiadny zmysel.
Dúfam,že je môj postoj jasný. Možno som mal zvoliť mäkšiu formu vyjadrovania , ale píšem to tak jako to cítim a hoci to peter napísal distingvovanejšie, v podstate nenapísal nič iné ako ja.

To, že ty alebo niektorí tu sa pohybujete na inej úrovni chápania alebo máte na to iné vysvetlenie z hľadika DVTR a ja nezdieľam vaše nízko a vysokofrekvenčné deje neznamená, že som proti vám . Nechcem vás ani uraziť, čítam to s plnou vážnosťou ,ale reálne mi to teraz nepasuje do sledu udalostí na Ukrajine .
Okrem toho, ak by si už bol naozaj na takej úrovni chápania, tak by si mal dokázať aj eventuálny protiruský názor aksceptovať a nie ho mazať, i keď tu fakt taký asi nehrozí.
K tomu komu to prospeje ešte toľko.....prospeje to všetkým k pochopeniu toho jako rýchlo sa stane prúser a vyvolá chaos a jako ťažko sa naprávajú chyby a zlý odhad situácie.
Pamätám si veľmi dobře situáciu v Juhoslávii ,kde si z večera do rána začali hásdzať granáty cez plot srbi a chorváti,napriek tomu,že večer předtím boli priatelia. Vášne sa vyvolávajú veľmi ľahko a rýchlo , situácia na Ukrajine to len potvrdzje,nie je nič horšie jako zmanipulované masy. Nie je problém hodiť ,resp.nie je problém aby bol hodený granát cez plot na južnom slovensku maďarovi do dvora a obviniť z toho jeho slovenského suseda a oheň je na streche. Našťastie my nemáme ropu ani plyn,ale veľkomaďarské idei existujú stále. Prospeje to k tomu aby ľudia pochopili, že to čo sa deje na ukrajine nie je pre ľudí dobré, pre Rusko dobré a ani pre nás dobré. Pre koho to je dobré vieme všetci tu. Bolo by dobré, keby tak jako píše Roberts, západná európa už konečne pochopila ,že je v jej záujme jednať s Ruskom jako rovnocenným partnerom a nenechať sa štvát proti nemu USA, ale robiť nezávislú politiku na USA. Bohužiaľ EU je vazalom USA a nemá vlastné myslenie . Ale čo si môžeš sluibovať od týpkov ako je Hollande napr. :-) a jeho židovským ministrom zahraničních vecí.
To je už ale mimo tu prebraných vecí.
I´m not american spy :-) Nech sa ti darí hoxi .A diki za tvoju stránku.

Přidat nový příspěvek