Re: Re: Re: Re: Re: finančná pomoc

paprsek | 24.02.2014

Dobře vnímám jaké energie z toho vašeho psaní vycházejí a co způsobují. Tady nejde jen o fakta - tady jde o způsob sdělení a několikanásobné opakování. Napište jen jednou a věřte, že jeden váš energetický otisk v diskuzi - pro dané téma opravdu stačí... přijdete s jiným tématem - zveřejníte - ale opět jednou a stačí. Klidně naplňte celou diskuzi, ale ať je každý příspěvek o něčem jiném... ať je každý příspěvek opravdu přínosem a ne jen energetickým beranidlem.

Nechápu, proč se vracíte ke starému a neodpovíte na nové? Proč jste teprve teď "ozřejmil" - že MMF je past? Zvlášť, když jste psal, jak jsme nechápaví? Jak mám věřit tomu, že nechcete uvádět v omyl?

Pořád lepší věřit, než se klepat v koutě a kňourat. Ale souhlasím, že stačit ta víra - sama o sobě nebude.

Když nebude pořád posílat někoho bojovat vy, nemám důvod tam já posílat vás - to bylo jen moje upozornění - opakoval jste to několikrát. Když se vám to naznačí - nechápete, jak jinak? Dejte návod, kdy to budete chtít chápat... Jen nějak nevím, proč vám to tak vadí, že jsem vás tam "poslala"? Jste tam schopen posílat jiné a když tam někdo pošle vás - když je to pro vás tak zajímavé...tak se cítíte ukřivděn?

Přidat nový příspěvek