Re: Re: Ukrajina

Peter | 24.02.2014

K Berijovi . ....od roku 1938 ovládal NKVD , po smrti Trockého ovládali spolu s Kaganovičom,Malenkovom komplet bezpečnostný aparát , zlikvidovali Ždanova a v 1953 Stalina .
Nasledovalo 113 dní vládnutia Beriju ,následne Žukov Beriju
odstavil pomocou tankových jednotiek a obsadenia Ljublanky.
Niektorí autori si myslia,že ho mohol dokonca sám Žukov zastreliť.
Každopádne smrťou Beriju skončila moc židov . Ano Žukov následne kryl chrbát Chruščovovi , ktorý sa ho následne ako veľmi vplyvného človeka zbavil. Následne sa znovu židia -trockisti vrátlili do vedenia.Ale hovoriť o Žukovovi ako o zradcovi je ľahkovážne.
Nevieme pozadie jeho pdopory Chruščova,je možné,že sa nechal oklamať. Dajú a zohnať ešte aj dnes pamäte Žukova, bohužiaľ doteraz sa mi podarilo zohnať len tretí diel. Ale pracujem na tom .

Ja plne chápem vaše príspevky vrátane teórie riadnia a podobne a rozumiem im,ale niekedy teózia nekorešponduje s praxou .
Preto tvrdím , podobne ako lc, že pokiaľ národ- ľud nebude chcieť, oligarchovia si nepomôžu, národ nedá sa vymeniť .
Pruruská časť sa zrejme podľa posledných priesakov informácii nemieni zmieriť s fašistkými "loudkami" západu. Netušim čo bude, snažím sa pochopť možnosti jednej aj druhej strany.
Ekonomicky by ich Rusko mohlo vydierať,ale to už vzhľadom na protiruské nálady západnej časti nebude mať účinok.
Zdieľam názor väčšiny analytikov ,že Rusko môže zachrániť už len východ a juh.
Objavili sa aj informácie o možnom handli USA a síce Sýria za Ukrajinu,ale to je tiež len bluf,pretože už samotný západ ukrajiny
nie je pre Rusko dosiahnuteľný. ten je už mimo ich vplyv.
Sám som zvedavý kam to dospeje .

Přidat nový příspěvek