Nebezpecenstvo "kotlebizacie" spolocnosti

georgij | 22.02.2014

Uz som to, myslim, spominal, ale Kotleba je nebezpecim pre zlocincov, kariernych politikov a vselijakych podrztaskov, clenov tajnych spolkov, liberalov, europrostitutky a presstitutky a dalsiu pakaz, pretoze - i ked ma ako zupan BBSK obmedzene pravomoci a moznosti, predsa nejake ma, je na ociach a hrozi velke nebezpecenstvo, ze zacne robit veci, ktore budu v prospech radoveho obcana a budu viditelne. A to predsa nemozno pripustit.
Nehovoriac o tom, ze vystupuje proti EU a NATO. Nemyslitelne!
Dokonca by hadam chcel, aby SR prestala byt bananovou republikou, koloniou a odpadovou jamou zapadu. No proste psychopat, ktoreho je treba odstavit za kazdu cenu.
Duplom preto, ze je predpoklad, ze sa nenecha umlcat a "umravnit" akymikolvek mierovymi prostriedkami ( napr. peniaze alebo natlak ).

V dedinke kde byvam tohto pana volili aj Madari a dokonca aj ciganski starousadlici, takze ta nalepka nacionalistickeho extremistu je dost chaba. A ti ludia, napriek tomu, ze su to ludia povacsine jednoduchi, velmi dobre vedia o co ide. Dobre si pamataju, ake "blaho a vydobytky" nam prinieslo clenstvo EU a eurozone. A stale nemaju tendenciu sa s tym zmierit len preto, ze sa to niekomu hodi.

A obrovske nebezpecenstvo je v tom, ze aj napriek masivnej politicko-medialnej antikampani sa "kotlebove skutky" dostanu do povedomia ludu a tieto zvesti sa rozsiria aj do dalsich oblasti Slovenska. A Kotleba a jeho strana sa dostanu pri najblizsej prilezitosti aj do parlamentu..
Pre servilne demokraticke a liberalne prostitutky to musi byt ucinena nocna mora.

Přidat nový příspěvek