K článku

Stretnutie | 20.02.2014

Dobré ráno. Ja hneď za horúca by som chcela : k tým veľkým objemom rozličných vedomostí. Čiastočne sa to dotýka myslím každého z nás,a aj tá určitá nedisciplinovanosť myslenia,ktorú spomínaš. J tu dilema,čo je lepšie? Mať široký záber,ale tým pádom samozrejme sa nedá ísť do hĺbky,alebo sa venovať len jednej veci.....keď som ešte v mladosti mala možnosť dostať sa k rôznym ,vtedy zakázaným veciam z oblasti tabu....boli to texty hermetickej školy,viem,že máte na to svoj názor,napokon.toto dobrodružstvo už dávno skončilo...ale aj tak . Vždy sa zdôrazňovalo,že človek,ktorý nemá široký všeobecný prehľad na hermetizmus nech ani nepomyslí.Lekári,matematici,umelci......bolo to 5 v jednom.-) a dosahovali udivujúce výsledky.Dnes,keď sa niekedy bavím s akože "duchovne " založenými ľumi,cítim sa trapne.niektorí ani netušia,kto namaloval Monu Lizu. Podobne ,musím to povedať,neskutočne hlúpi mi prijdú aj verejne známe osoby.....preto mám nad čím rozmýšlať v súvislosti s týmto článkom,ktorý je zameraný na kolektívne ne Vedomie. A čo vulgarizmy na verejnosti ? Máme sa ohradiť napríklad na zastávke autobusu,alebo v obchode,keď máme toho už naozaj dosť ? Zatiaľ som to urobila iba raz,ale nepomohlo.Takí tí 12 roční sú najhorší. Tak zatiaľ a príjemný deň želám. Inak,Udo,všimol si si,ako stúpa počet aj ranných čitaleľov ? Keď som začínala k Vám chodiť,takto ráno nás bolo jedenásť.-) najviac. Čoskoro to bude stovka.

Přidat nový příspěvek