Re: Re: Re: Re: Re: Zdravim Slovanov

Miroslav | 21.02.2014


Informácie netreba zadržiavať, mohli ste DOTU publikovať na svoje vlastnej stránke v celosti, prípadne odkazy na ruské stránky.
Zvedavec nečíta každý a už vôbec nie diskusie.

Nemal som pôžičku ani len za socíku, nieto ešte dnes.
Dávno chápem o čo beží.
Pomáham ako sa dá... reálne.
Ľudom čo sa dostali do pazúrom exekučnej mafie som napísal trestné oznámenie s podozrenia na trestný čin úžery.
Presne sformulované i s paragrafom a odôvodnením.
Keď dotyčný doručili takto vypracovaný podnet orgánom činným v trestnom konaní ich reakcia bola nasledovná :
Pán, pani a vy sa nebojíte... to sa tu ešte nestalo, vy ale máte odvahu.
Samozrejme Prokurátor neobvinil nebankové spoločnosti s úžery, trestné stíhanie bolo zastavené.
Rozhodol že sa skutok nestal, napriek predloženým dôkazom že dotyčný zaplatili niekoľkonásobok istiny.

Konám.

V čase keď NATO bombardovalo Juhosláviu, bol som viackrát pozvaný na veľvyslanectvo Juhoslovanskej republiky, kde sa konala recepcia s príležitosti štátneho sviatku, ktorej som sa zúčastnil, lebo som sa angažoval proti tomuto teroristickému aktu.

Sú toto slovenskí vojnoví zločinci?
Sú !
http://www.jangaso.sk/news/su-toto-slovenski-vojnovi-zlocinci-/

... Nerozkladám, len poukazujem, že s Putinom to môže byť úplne inak.
Im tečie poriadne do topánok... KLANOM.
Odzbrojili a teraz im došlo že skončia ako Kadáfi, silnejší z vlastných radov v zahraničí ich s radosťou olúpia.
Peniaze v zahraničí ich neochránia.
Čo im zostáva ?
Pokiaľ sa neobkolesia národom, zatiaľ stále oklamaným, čaká ich biedna smrť.

Nuž zbroja, ale zároveň zaplavujú ruské územie migrantami - pripravujú si bojovníkov proti ruským partizánom čo je jediná sila zadržiavajúca dosiaľ priamy útok na Rusko.

... asi tak udo, stojím na strane Spravodlivosti, len sa asi nechápeme.

Přidat nový příspěvek