Re: Re: Re: Re: ---

jardob | 17.02.2014

"Clovek si svoj osud tvori sam"

V tomto individualistickom ponimani si skor tvori svoju karmu..

"Karma" nie je len nieco mysticke, da sa chapat aj tak ze ak ublizim par ludom, tito ma budu dlho nenavidiet, aj tych s ktorymi spajaju moje meno.. A sila ich negativnych myslienok sa vracia ku mne a tvori prekazky v mojom zivote.. Ide o to ze myslienky maju "bozsku" tvorivu silu.. Aj negativne, aj pozitivne myslienky (pozitivne ovela vacsiu, to je vyhoda)..

Tak ako ked clovek prekroci hranicu (singularity) pozitkarstva, nie je schopny sa svojimi silami vratit spet. Alkoholici, drogisti, obezni jedlici, zavistli od sexu, zavistli od moci a od vselicoho mozneho co prinasa chvilkovy pocit stastia.. Po prekroceni istej medze, sa dokazu vratit naspet len s pomocou inej zdravej osoby, a aj to s oslabenou rovnovahou... Podla mna podobne je na tom aj ludstvo.. Odkedy pred tisickami rokov zislo z cesty, sklzli dole a hladaju vlastne stastie vsetkymi moznymi sposobmi, a pomockami, len nie harmoniou a laskou, ako to mali na pociatku.. A ked sa aj niekto snazi vyskriabat z tohoto marazmu, ini dobraci ho stiahnu dole.. Preto je snaha vyliecit tento svet tak komplikovana, ale nie nemozna..

Přidat nový příspěvek