Re: Re: názor

popolvár | 16.02.2014

...súhlasím, že o problematike homosexuality z rôznych aspektov by bolo možné popísať toho viac. Aj celú knihu. Primárnym účelom článku bolo skôr poukázať na obozretnosťpri čítaní a najmä nekritickom prijímaní akýchkoľvek článkov, správ, analýz a najmä tých z oblasti "duchovna". Oplatí sa prečítať celý článok v uvedenom časopise, tak by bolo zrejmé, ako vzbudením dôvery v úvodných častiach, ba priam dvoch tretinách podobné texty otupia čitateľovú kritičnosť, či ostražitosť a následnými častiami, často veľmi nenápadnými, prepašujú do jeho mysle, vedomia, podvedomia svoju agendu... Preto som pracoval výhradne len s pôvodným textom a s tým k čomu ma to priviedlo - najmä k tej druhej rovine vlastných úvah. Nikdy som bližšie sa nezaoberal problematikou homosexuality - príčiny vzniku, atď., mal som skôr bežné povedomie ohľadom homo agendy a toho, čo sa okolo toho "melie". Tie úvahy sú čisto moje osobné názory vyprovokované pôvodným článkom,ničím odborne nepodložené... Proste tá základná osvetľujúca axioma, ma akokeby viedla ďalej...
Pred rokom by som si to možno ani nevšimol, neuvedomil by som si tú manipuláciu. Ale zhruba pred rokom som začal trocha pracovať s KOB. A doteraz si pamätám, ako bolo niekde, uvedené,že tieto materiály sú koncipované tak, že nás ovplyvňujú v tom zmysle, že sa staneme nemanipulovateľní a budeme si jasne uvedomovať aj ďalšie podprahové roviny, či v písanom, hovorenom slove, či v obrazoch...
Môžem konštatovať, že je to tak...

Přidat nový příspěvek