Re: Hmm

Hox | 13.02.2014

Plnění cílů GPP se dá nejlépe charakterizovat slovy: všechny jim vychází jen částečně a vždy s časovým skluzem. O opičí pracce by mohli vyprávět... hašením jednoho problému vytvoří pro sebe větší, a tak dále exponenciálně :)

"Len už hiero-fantíkom ujel vláček (mali to završiťešte v stredoveku, do nástupu VT-pokroku, len sa im ho nepodarilo dostatočne zabrzdiť a teraz hasia hroziacu celoplanetárnu ekologickú krízu - viď napr. Nobelovka pre Org. pre zákaz chem. zbraní).
Stoja nahí v tŕni po apokalypse, predikciou už nevládnu, tak len hasia, čo sa ešte dá a snažia sa ľudí demoralizovať, stresovať a strašiť všetkými možnými spôsobmi."

s čímž se dá jen souhlasit.. ono se jim něco sice daří, ale "náhody" pracuje většinou proti nim. Je jim hodně dovoleno z toho důvodu, že mají sice satanistickou, ale stále konkrétní koncepci globalizace, a Shora bylo zřejmě vyhodnoceno, že nějaké řízení je lepší než žádné řízení, a že je to přese všechno nejkratší cesta k cíli, i když zřejmě nejkrvavější. jinými slovy - GPP sice dělá lidstvu ze života peklo, ale obsahuje možnost (jistotu) překonání a východu k lidské koncepci. Kdežto ostatní koncepce globalizace by sice byly jakoby "ok", ale zakonzervovaly by lidstvo v davovo-"elitární" společnosti natrvalo, bez možnosti úniku, což by ve výsledku končilo něčím podobným jako před 11-13.000 lety, globální "reset" a začátek od nuly.

Přidat nový příspěvek