Re: Re: Re: ...pomôcka...

Lux | 05.02.2014

Ahoj popolvár,

vďaka za pochvalu, poteší...:)
Ale s tým prehľadom, znalosťami atď. by som to nepreháňal, lebo tiež som len pomaličky si nejakú mozaiku skladajúci trollík...:)
Treba chváliť uda, lebo jeho dekóder infa z Hierarchických vesmírnych hladín, to je ešte o nejakú triedu vyššia úroveň, ako u polytandemického VP, vzhľadom na to, čo verejne prezentujú..

Problematike templárov, ako vyšších riadiacich nástrojov globalistov sa okrajovo venuje viacej prác VP. Musím sa do nich bližšie pozrieť, lebo pred časom mi na compe odišiel procesor (tzv. "kurvítka" v spotrebných veciach, aby sa umelo stimuloval glob. rast ekonomiky) a množstvo záložiek a uložených súborov je fuč ( inFormácia je však objektívna, a tým pádom večná a zostáva niekde vo vesmírnom nekonečne uložená, len sa neviem k nej dostať..:) ).
Daj nejakú mailovu adresu a keď príslušné pasáže vyhľadám, tak ti to pošlem. Vidím, že viacero ľudkov má viacmenej skreslené info o úlohe rádov, masonov apod., ktoré boli naočkované cez alternatívne méédia, tak pri voľnejšom čase asi zosmolím nejaký základný prehľad o tejto téme.

Čo sa týka templu a judošov ako nositeľov úžerníckej doktríny, tak treba mať na pamäti, že GP nikdy nekladie všetky svoje vajcia do jedného košíka. Veď pri chôdzi po osratom chodníku od kurníka, mimo vektor Najvyššieho, sa ktokoľvek môže pošmyknúť a vejdělek je ta tam.
Nasadíš proste viacej koňov do prekážkového dostihu a ak aj nejaký spadne na Tax-ise a druhý na Hadím skoku, snáď nejaký dosiahne vytúženú métu - globálneho podprahového zotročenia ľudstva, pod falošnými heslami démonkratických humanitárnych bombarďákov, alebo masonského Bratstvo -Rovnosť- Sloboda, či marxistického Proletári všetkých krajín spojte sa!

Len už hiero-fantíkom ujel vláček (mali to završiťešte v stredoveku, do nástupu VT-pokroku, len sa im ho nepodarilo dostatočne zabrzdiť a teraz hasia hroziacu celoplanetárnu ekologickú krízu - viď napr. Nobelovka pre Org. pre zákaz chem. zbraní).
Stoja nahí v tŕni po apokalypse, predikciou už nevládnu, tak len hasia, čo sa ešte dá a snažia sa ľudí demoralizovať, stresovať a strašiť všetkými možnými spôsobmi.

Und so...keďže myšlienky sú hmotné a vytvárajú zápis v nejakom biopoli, tak sa sem tam stáva, že ľudia občas napojení na rovnakého gregora dostanú info akoby prišlo samo od seba..:)

Přidat nový příspěvek