Re: Re: Re: Re: Re: Alkohol a iné drogy ≠ kvalita života

Aien | 23.01.2014

Děkuju Ti. Osvětlils mi to, Luxi :))). Jen nějak nemůžu přežvýkat, že máš takový názor na E.Tomáše (na ty ostatní mám stejný). Byl to tak milý stařík! DVTR mi moc do palice neleze, přečetla jsem asi dva články a zjistila, že to není přečíst-pochopit-odložit, ale něco jako statika zborcených ploch :)). Čtu si Poslední gambit, Hoxík někde psal, že to je populární forma.K tomu sexu: v době toku (mezi 20 a30 lety) samička podvědomě vybírá podle jiných kriterií než je duchovní úroveň (schopnost postarat s o rodinné hnízdo, zdraví mláďat-imunitní systém, geny. Podle vůně! Když má smůlu, tak se splete, což je často. Četla jsem krásnou scifipovídku o Ježíšovi a Máří Magdaleně. Máří vychovali pro Jěžíše v chrámu kultu Isis, je to psáno v první osobě a Máří popisuje sex s Ježíšem právě z energetického hlediska, úchvatné, člověk pocítí ohromení a lítost...(píšu schválně Máří Magdelana, tak se jmenovala moje praprabába:))) )Existence tohoto jevu plně odůvodňuje požadavek věrnosti, nevěrný partner nemusí přitáhnout domů pohlavní chorobu, stačí zavirovaná energetika, aby šlo všechno špatně do...No nic, nashle v jiné diskuzi, sem se už nikdo nedívá :))

Přidat nový příspěvek