Re: Re: Re: Alkohol a iné drogy ≠ kvalita života

Aien | 22.01.2014

Já tomu nějak nerozumím. Zaprvé nevím co je VM. Zadruhé nemám TV, tak nevím, co tam je. Zatřetí dalajlámu považuju za agenta CIA, proč by se s ním jinak tak kamarádil ten č...k Havel? Jestli se v mých názorech objevují prvky východních učení, tak to mám od pana Eduarda Tomáše (jogín).Nemyslím si, že člověk musí zkoušet všechny drogy, aby poznal, že po nich zblbne. (stejně jako účinek alkoholu nemusí zkoumat ochutnávkou všech druhů alkoholu na světě.)Myslím si, že svoje pojetí reinkarnace a učení se duše na Zemi nám z véd (www.vedy.sk), ale třeba se mi to všechno popletlo dohromady.
Byly tady zmínky o prohibici a o zakázaném ovoci, které nejvíc chutná.Ve výchově (dětí, psů,.....) funguje víc pozitivní motivace:střízlivý je chytřejší a štíhlejší (při hubnoucích dietách se nesmí pít, protože alkohol má moc kalorií), hezčí, má zdravější děti atd.) A co závislost na sexu? Takový sexuální závislák si vlastně vyrábí hormony štěstí, adrenalin...taky se vědomě oblbuje.Nejsem proti sexu jako vyjádření lásky, ale ...však víte co .

Přidat nový příspěvek