Re: Re: Alkohol a iné drogy ≠ kvalita života

Lux | 21.01.2014

Ahoj Prince,

vďaka za negatívnu spätnú väzbu.
Ja som nikoho nesúdil, ale hodnotiť môžem, ako každý a za to si nesiem zodpovednosť.

Tí menovaní páni (slúžili len ako odstrašujúci príklad známych ľudí a osobne je mi ich "spackaného" života ľúto), ktorí už ovplyvňujú dianie na Zemi v inej agregátnej forme (život človeka je nekonečný,skonom len mení formu existencie, o čom tu už na tomto webe bola reč). Z najväčšou pravdepodobnosťou sa energia (a vieme, že energia je len forma hmoty) človeka po jeho skone dostáva do dominantného agregátu (egregoru), na ktorý sa daný jedinec za pozemského života napájal. Asi mnohí veľmi ľutujú, čo za života nastvárali - biblické peklo to však určite nebude.

Pouvažuj, prečo biblická civilizácia tvrdí, že o mŕtvych len dobre, keď vieme, že koná pravý opak toho, čo tvrdí a objektívna pravda býva obyčajne v protipole?
Aké negatívne matrice sa udržiavajú v činnosti a negatívne ovplyvňujú najmä blízkych rod-inných príslušníkov (ale aj okolie a národ, v ktorom žili) ?

Platí celovesmírny objektívny zákon:

Na Zemi sa udeje (jednotlivcovi i akémukoľvek ko-lektívu ľudí) najlepšia možná varianta, vzhľadom na ich reálnu morálku a chápanie objektívnych procesov!

Takže vďaka za upozornenie a dúfam, že si aj ty z toho niečo vezmeš..

Přidat nový příspěvek