Re: Re: Re: Slony

paprsek | 21.01.2014

Nemyslím, že by toto bylo téma dne a úkol abstinence jako nejdůležitější pro většinu lidstva. Arabové snad nepijí, ne? Možná funguje cenzura, ale geniální mi nepřipadají.

Máme kopec jiných problémů.

Faktem je, že že od dob obchodu s opiem v Číně v devatenáctém století až do dnes, je židovská mafie v této oblasti poměrně aktivní. Co se týče obchodu s extází, tak můžeme říct, že drží monopol. Extáze je droga, která dnes nejvíc škodí mladým Evropanům. Tabletka extáze poskytne pocit síly a pohody na několik hodin, ve skutečnosti je však úplným chemickým smetištěm. Její dlouhodobé následky jsou děsivé, poněvadž jsou nevratné: poruchy paměti; behaviorální a spánkové problémy; poruchy soustředění; poškození mozku u dětí, narozených matkám konzumujících extázi. Předním producentem je Holandsko, avšak všichni velcí překupníci, kteří byli zatčeni před deseti lety ve Francii, Belgii, Spojených státech a Austrálii, měli izraelské pasy. Obchod s extází je stoprocentně v rukách židovských gangsterů, přičemž ne všichni pochází z Ruska, poněvadž jsou mezi nimi také sefardští pašeráci. Pokud si koupíte tabletu extáze, můžete si být jisti, že financujete židovskou mafii. [1] Jistí velkopřekupníci s extází jsou rovněž výrazně zapojeni i do obchodu s heroinem a kokainem.

V devadesátých letech mluvila média o strašné “ruské mafii.” Ale popravdě řečeno, všichni zatčení “ruští” gangsteři měli izraelské pasy. Největší z nich, Semjon Mogilevič [5], největší obchodník se zbraněmi, který rovněž nutil k prostituci stovky ruských a ukrajinských dívek v Praze a Budapešti, byl zatčen v Moskvě v roce 2008. Ve Francii o tom přinesly zprávu pouze noviny Courrierinternational, ale samozřejmě bez zmínky o jeho židovském původu: byl to Rus!

z http://cechycechum.wordpress.com/2014/01/16/zidovska-mafie-rozhovor-s-herve-ryssenem/

Přidat nový příspěvek