Re: Pár poznámek

Hox | 13.01.2014

s publikací přímo je problém s poznámkama pod čarou, stávají se v podstatě nepoužitelnými, a s množstvím v jakém jsou tady je to problém... ale snad to nebude tak horké jak nějaká "superpřekážka" diskusi...

Jinak Rusko je terčem agrese biblického projektu už mnohem déle, cca 2000 let, z toho 1100 let v "ostré" formě. Málokdo ví (u nás), že v 19. století byly také v podstatě (z pohledu ruska) dvě světové války, z nějakého důvodu se té válce říká krymská, i když probíhala i na Kamčatce... název "krymská" odpovídá podobně, jako nazvat první světovou válku "sarajevskou", protože začala kvůli Sarajevu.
(ps. nevěděl by někdo, proč se u nás říká Nikolaji "Mikuláš", když rusky je to jednoduše Nikolaj I.? .. odkud tohle zkreslení pramení..)

3. někde to asi bude, osobně jsem o to nezavadil

4. moje chápání je že KSB se dívá na globální historický proces jako součást globálního evolučního procesu, co se týká účelu, smyslu evoluce a umístění člověka do bisoféry Země, konstatuje pouze že cíl je z hlediska HNR daný, že tu člověk není náhodou ani omylem, ale že lidstvo ho teprve musí pochopit, a v tom může uspět až tehdy, když převede parametry existence z rozsahu "povoleno" do rozsahu "doporučeno" (=království boží, neboli přestat se potácet v oblasti "božího dopuštění" a přejít do oblasti Záměru).
čili 1.) zajistit optimální podmínky pro plnohodnotnou možnost realizace geneticky podmíněného potenciálu (=království boží)
2) pak se uvidí

... aneb krok za krokem, nejdříve myslet na to, jak se dožít zítřka, teprve pak, co budu zítra dělat..

"genetika je podmíněna mírou chápání výše zmíněných šesti kategorií objektivních zákonitostí..." - ačkoliv každému jednotlivému slovu rozumím, ve výsledku u mě nevznikl žádný obraz, kam otázka směruje

ps. prarazit ... pra-parazit?

Přidat nový příspěvek