Re: Re: Ďakujem.

Vasiľ | 02.01.2014

Doslova to čo som napísal. Môj príspevok je len povzdychom, poďakovanímm inak nič konštruktívne.

Ale keby bol niekto zvedavý, tak to čo spomínam prebehlo konkrétne takto:
___________________
Čínský zajíček
taurus | 16.12.2013
USA kupodivu zajoch na Měsíci vadí.
Představitelé NASA už prohlásili, že přistání čínského stroje muže vadit realizací amerického programu LADEE. Kvůli prachu, který stroj zvednul při přistání.

Dálo by se předpokládat ve skutečnosti se Američané obávají toho, že Číňané poškodí mýtus o přistání Apolla, ale čínský stroj je příliš daleko od místa údajného přistání Američanů.
I když už nyni se dají srovnávat americké a čínské fotografie povrchu Měsíce (výrazně se od sebe liší, dokonce barvou). Vzniká ještě otázka - proč Američané kategoricky trvali na tom, aby fotografie z čínského lunochodu byly zmenšené? Nemohlo by to být proto, že není možné nalézt objekty, ponechané Američany, kvůli jejích nepřítomností?
http://oko-planet.su/politik/newsday/223018-kitay-uhodit-daleko-v-otryv-ssha-vryad-li-smogut-povtorit-svoy-apollo-mnenie.html

P.S. :-)) Takové rejpavé články už se začaly objevovat v ruském tisku. Doufám, že zajoch splní naše očekávání.
___________________
Odpovědět
Re: Čínský zajíček
Vasiľ | 16.12.2013
Sú nejaké rozumné materiály spochybňujúce pristátie Američanov na Mesiaci?
Osobne je mi úplne ukradnuté, či niekto pristál alebo nepristál na Mesiaci. Len ma zaujíma, prečo je aj tu voči tomu taký skepticizmus.
Dopátrať sa po trápnych dôkazoch o tom, že Američania na Mesiaci nepristáli, je ľahké a rovnako ľahké je väčšinu z nich vyvrátiť - nevidno hviezdy, vlajka sa vlní a pod.
Situácia je tu podla mňa podobná ako pri konšpiračných teóriách o páde WTC - rozoberajú technické detaily, výpočty pevnosti materiálov, uhol pod ktorým padali budovy a podobné technické blbosti, ktoré sú totálne nepodstatné - veď dôležité nie sú technické detaily, ale dôsledky tejto udalosti, ktoré odhaľujú prípadné motívy na jej uskutočnenie. Myslím si, že správne chápanie geopolitických pomerov objasňuje udalosti z 11. septembra oveľa lepšie ako všetky výpočty, videá a technické pojednávania dokopy.
Ak sa teda vrátime k tomu pristátiu na Mesiaci, vedel by mi niekto napísať skutočné dôvody, prečo by vláda USA zosnovala takýto podvod a prečo je to pristátie nepravda? Nemám na mysli technické detaily ako smrtiace pásy žiarenia okolo Zeme a pod, ale naozajstné geopolitické dôvody. To bolo vtedy až také dôležité presviedčať niekoho o technickej prevahe USA nad SSSR?

P.S. - k tým rôznym farbám - snímacie aparáty Američanov z roku 69 a tie Čínske z roku 2013 budú asi dosť odlišné - rozličná optika, rozličné čidlá premieňajúce svetlo na elektrický signál a rozličné spracovanie údajov do výsledného obrazu.
Odpovědět
___________________
Re: Re: Čínský zajíček
Hox | 16.12.2013
už je dávno napsáno, a dává do z hlediska globální politiky dokonalý smysl:
http://fct-altai.ru/?p=2833
http://fct-altai.ru/?p=3106
Odpovědět
___________________
Potom tam tuším Pe-tri navrhol, že by sa mohlo pracovať na preklade a Hox, že to aj bolo v pláne.

Přidat nový příspěvek