Re: Re: otazka do plena

andrej | 02.01.2014

Pracujem v IT , prave tieto megakorporacie ma zivia , praca pre banky a spolocnosti vlastniace majetok (akykolvek).
Pretoze HLAVNE tu sa vyskytuje potreba efektivne spravovat majetok , coz je moja oblast a preto sa pytam akym smerom to asi pojde. Sam sa neviem dopracovat k jednotlivym zaverom.

"Trh proste len znova začne plniť svoju funkciu, ako nástroj konkrétnych spomínaných
prioritne preradených ekonomických cieľov."
Toto by v mojej oblasti mohlo viest k efektivnejsiumu uzivaniu majektu , co vedie zas vedie k efektivnej sprave majetku, takze podla toho co pisete Udo , by to mohlo viest este k oziveniu.

Nikdy som si nemyslel, ze stat je zly hospodar, chyba je vzdy v konkretnom cloveku, alebo v systeme, ktory zastava. Preto som zvedavy ci pride zaujem zo strany ludi dosadit do vedenia ludi , ktory budu mat zaujem efektivne spravovat majetok , pretoze u nas ako vidime je evidentne mrhanie tym co vsetci produkujeme.

Chcem vediet ci sa uz teraz zacat orientovat na iny druh prace, napr len v IT oblasti , alebo celkovo nieco ine, moznosti je vzdy vela. :) Len sa treba vediet dobre rozhodnut.

Ci potrebujeme dalsiu formu fasizmu ?
No sam vidite co sa stale okolo nas deje.
Neviem ci nepotrebujeme este dostat po hube aby sme sa zacali prebudzat. Ano su tu ludia ktori sa budia, ale mam pocit ze ich je stale malo. Navyse robot/zombi/ovcan, nazvyme ho ako kolvek, sa bude vzdy riadit stadom , pretoze podvedome si mysli ze len tak prezije. A preto vianocne nakupy a osial , zas dalsie pozicky na nezmyselne veci , pyrotechniku atd atd , neuvedomuju si ze su to vyhodene peniaze=energia , tkoru mohli lepsie zurocit , ked uz ju vynalozili.

Přidat nový příspěvek