Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zaujímavý pohľad na aktuálnu pozíciu Číny vo svetovej "hre".

taurus | 27.12.2013

Na tom Garjajevu něco bude. A na jeho vysvětlení genomu a jeho prázdných míst, jak vědci tomu říkají "odpadu". Také je zajímavé jeho srovnání genomu se slovem, větou a interpunkcí v ní.
"Torsionnyje pole" vysvětluje úžasně, i když nevím, jestli na ně přišel on, ale i v KSB je mnoho založeno na fungování "torsionných
polí".
Slyšel jsem dokonce, že by věděl, jak zničit bakterií "Syntia", kterou vynálezli v amerických laboratořích pro likvidací ropných odpadů v Mexickém zálivu, a která dnes "úspěšně" likviduje vše živé. Tvrdí, že je to možné překódováním jejího genomu, dokonce na dálku. Ale sám to udělat nechce, čeká, až ho někdo poprosí... Nu a v tom vidím docela problém. Vědec, který se zaměří hlavně na vydělání peněz? Vždyť na co se dnes zaměřil? Na vypracování matric (za peníze) pro lidí, kteří se chtějí ozdravit a déle žít.
Sám na svoje 70 let vypadá velice dobře, možná tý jeho matrice i nějakým způsobem fungují. Ale pokud je seriozním vědcem, nemůže tvrdit něco, co nemá ověřené na pokuséch. A pokud je mi známo, žádný takový pokus neproběhl, kde by dokázal, že jeho matrice prodlouží život na 500-1000 let. To je ničim nepodložená senzace. Buď je opravdu sám natolik přesvědčen o své pravotě, že k tomu nepotřebuje důkazní bázi, anebo jsme opět u vydělavání peněz. A to už zavání trochu podvodem.

Přidat nový příspěvek