Re: Re: Re: Zaujímavý pohľad na aktuálnu pozíciu Číny vo svetovej "hre".

Hox | 26.12.2013

Na Gvaskova jsem narazil už dříve a něco si poslechl, tak na něj mám názor, to o ztrátě času bylo myšleno ve smyslu, proč tratit čas konzumací a tříděním něčeho, o čem vím (můj pohled) že je to dezinformační projekt na podporu davo-elitarizmu.

Určitě tam bude minimálně 50%, možná i 90% věcí ok, ale to se dá najít všude. Otázka je jeho působení jako celek, zda to není jen pěkný obal kolem trojského koně... podobně jako bible. A výsledky známe..

KOB je postavený na duchovních principech, jen tam jsou spíš ve formě východisk, na nichž vše ostatní stojí, a ne ve formě hesel "pro masy", to by šlo proti logice koncepce a proti cíli, který KOB sleduje, hlavním cílem je sebevzdělávání a přechod k lidskému typu psychiky, vše ostatní je(bude) důsledkem.

Co se týká pravoslaví, KOB je v souladu jak s tím, co přinesl Ježíš, tak s dokřesťanským pravoslavím, tam žádné rozpory nejsou, jen jiná terminologie a detailnější úroveň ... jiná věc je to s církvemi všech vyznání, tj. s historicky z(de)formovaným křesťanstvím, pravoslavím, islámem... i když i tady byl ze strany VP SSSR učiněn pokus (nebo více) začít dialog s RPC, reakce RPC byla veřejné pálení knihy Mrtvá voda. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat, tehdejší prvohierarcha krátce na to zemřel při svěcení BANKY(!) Následník také nezareagoval na výzvu doby, a jakmile nastoupil na místo prvohieararchy, začal mít těžké zdravotní potíže. Teprve Kyrill snad něco pochopil a vydrží...

Přidat nový příspěvek