Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: asi prvy krat drzim polisom palce

Lux | 26.12.2013

Ahoj Oracle,

myslím si, že okolo energoinvariantu (tovaru, ktorý plní funkciu referenčnej hodnoty) tu už bola dosťrozsiahla diskusia a bola by to len zbytočná duplicita. A ak sa dobre pamätám, tak je to tvoja parketa - tomuto celkom dobre prepracovanému prechodnému systému krytia meny - vehementne oponovať.

Ja osobne som jeho prívržencom, pretože je tam zakomponované mnoho logiky na dnešnej úrovni rozvoja SP.

Návrat Au-štandardu je preferovaný napr. určitými masonskými ( v USA napr. Ron Paul) a traderovými kruhmi, ale ide len o maskovací slabý manéver na ešte chvíľkové odvedenie pozornosti od pravej podstaty biedy mnohých ľudí = ú-žera (užieranie skutočnej poctivej ľudskej práce) spôsobená úrokom..
Pokús sa prehodnotiť svoj dnešný názorový status..

Všetkými masťami "po-mazaní" Rothschildovci (= globálni zločinci, blízka periféria GP) sa z obchodu zo zlatom už dávnejšie vyvliekli, hoci fixing zlata v Londýne ešte cez jednu "dcéru" ovplyvňujú.

Podľa mňa sa 7.2.2014 udeje len ďalší šikovný prešibaný rýchly manéver, ktorý však nijak mimoriadne neovplyvní beh dejín, ktoré píšeme my všetci spolu.
Všimol si si, ako reagovali burzy (za nimi samozrejme tzv. "tvorcovia" trhu) na problémy okolo navyšovaniu dlhového stropu v USA.

Takmer nijaký výraznejší pohyb...
O čom to asi svedčí ?

A BRIC-S (tehličky NWO) idú len o trochu ďalej v budovaní tlupo-elitárnej SP, keďže už mnohé elitárne kruhy pochopili, že USA (ako Nový Svet - Nová Atlantída) stratili status vyvoleného nezbedného decka GP..:)

Přidat nový příspěvek