Re: Re: Re: Re: Prosba k spôsobu znalejším

Petr | 07.12.2013

Prakticky se vším souhlasím, jen něco zatím nechávám (pro sebe) 50/50 (už jsem se odnaučil přijímat, co mi mé "holistické tělo" nezvaliduje), s tím relígiem jste mne (očekávatelně) potěšil.
Struktura víceúrovňové množiny derivátů míry (po novu - asi bude korespondovat s vertikální strukturou (super)systémů řízení) coby ideje (po staru) jsou pro mne inspirací pro modelování této hierarchie a její pragmatické uchopení, i když si nejsem jist, jestli skutečně půjdou strukturovaně a objektivně hierarchizovat (problém kolize hodnot stejného řádu).
GPP stopuji už delší dobu, jsou vážně dobří, ano nejen Mose stojí za studium.
Matematický jazyk - skutečně existují použitelné modely ? Osobně mám rád dnešní kybernetické pojmy a představy (avšak stále jen popisné modely) analogické - k nejsofistikovanějším dětem/imitacím mentálních funkčností lidí - vůči nim strůjcům/nadřazeným systémem), které dávají mé představivosti největší prostor pro modelování dnešní situace (v praktické informatice tu je ale IMHO vážné riziko, že se v ní jedná o léčku/trojana ze strany GPP).
Apropó - souhlasil byste s další osobou, která jim nadělala mnoho vrásek a donutila je k viditelným/monitorovatelným krokům v podobě Edgara Cayceho ? Nebyl to obyčejný (v té době běžný) eso-šarlatán.

Díky a vše dobré.
P.

Přidat nový příspěvek