Prosba k věci znalejším

| 01.12.2013

Dobrý den, děkuji za článek.
Jinak se nabízím, že v lednu bych přeložil články do češtiny, přece jen mi to mozek bere lépe v rodném jazyce (i když to ne moc zatím vše chápu....)
Ale chtěl bych využít situace a zeptat se zde přítomných zkušenějších a znalejších, na dvě základní informace:
1) řízení světa a lidstva. Je jasné, že někdo za oponou svět řídí těch cca 2000 li více let. Ale můžete někdo říci (aspoň svůj subjektivní názor) - ti nejvyšší jsou pořád lidé a jsou zde na Zemi (pozůstatky kněžských sekt, například..)? Nebo opravdu dění na Zemi řídí mimozemská inteligence (Bůh či bůh), at je tím myšleno cokoliv?? A horní patra pozemské moci ji jen poslouchají a vykonávají v praxi jejich příkazy??
2) udělá něco s člověkem a jeho povahou či schopnostmi, pečlivé studim KOB? Mám na mysli slavnou transformaci lidstva v roce 2012, kdy se ti připravení měli povznést z 3D existence do 5D existence. Čili změní KOB něco zásadního na člověku?? Nebo tady jde jen o studium (řekněme třebas politické..) o řízení světa a masy lidí a o hledání pravděpodobného směru vývoje, kterým prozatímní vedení GP jde??? Na rovinu řečeno - pokud nebudu KOB studovat, ale jen číst třeba zde, ochuzuji se o něco tak významného, že bych toho mohl později litovat?? Mé časové možnosti a jazyková vybavenost ruštinou mi nedovolují nějaké intenzivní studium, ale pokud by opravdu šlo "o život", musel bych změnit své priority, samozřejmě..
Děkuji všem znalejším. Možná by někdo mohl na toto ezo- či exo- terické téma napsat samostatný článek, v diskuzi pak jde diskutovat o dalším, co se zde třebas nehodí..

Přidat nový příspěvek