Re: Re: Re: Re: Re: KSB a pravoslavi

popolvár | 27.11.2013

Ahoj Romana, poprosím link na tú preloženu knihu od Sidorova.
Prečítal som si aj Tvoje nižšie uvedené príspevky. OK, zatiaľ dobojované. Aj tak, namieste otázka pre Teba samú: prečo Ty, čím si stala pre ten egregor výnimočne nebezpečná, prípadne čím ťa tie materiály natoľko vystrašili, že Tvoj strach si ho pritiahol, prípadne aké karmické väzby máš na daný egregor? Toto je zhruba vodítko otázok na rozhovor s tými, ktorí sa vedia na to "pozrieť".
Odkazuješ na védickú tradíciu, tú zatiaľ poznám le z www.vedy.sk a aj ak som bol zo začiatku nadšený - vytriezvel som. Čerpáš aj z iných zdrojov ?/prosím o odkazy, Sidorov je jasný, ale aj tu poprosím o linky/, lebo vedy.sk nemusím. Neviem na koho je admin tejto stánky napojený, ale je to len využitie/zneužitie védickej tradície na zatiaľ len podľa štylizácie textov tušené zavedenie z cesty, podobne ako zneužitie Ježišovho a Mohamedovho učenia. Rodobožie v jeho/ich ponímaní je cesta späť. Ale jak sa vraví, že v biblii je viac ako 90% pravdy, tak aj na tejto stránke je, resp. bolo mnoho podnetného. Teraz je to už len mlátenie prázdnej slamy dookola a vykrádanie iných zdrojov.

Přidat nový příspěvek