Re: Re: Re: Re: Re: Vektor cílů GP ?

Ahoj Luxi, | 15.11.2013

Ano souhlasím s Tvými slovy ohledně Božího zasahování do lidských věcí. Na zvážení jsou však (předpokládám) vlivy z "meziúrovní", abych se tak nějak jednoduše vyjádřil, které by nám s nějakou tou inovací mohli pomoci. Ale i tak souhlas v tom, že je to zejména na nás, nehledě na jakoukoliv případnou pomoc odkudkoliv.
Internet - jsem u jeho zrodu (u nás ne v USA:) od začátku a tak si troufnu tvrdit, že o něm (ostatně jako i o mnoha jiných prostředcích) stále více platí - dobrý sluha ale zlý pán - přesně jak píše - co brát v té rychle narůstající záplavě in/dez-informací za bernou minci ? To vidím jako docela vážný problém. Jak se píše v DVTR - velmi rychle jsou paměťové kapacity přetíženy a to ještě spíše dez-informace než validními in-formacemi a to ještě u zvídavé menšiny než masy nemyslících uživatelů. Bez nějaké formy efektu 100. opice si neumím představit, jak by tito občánkové mohli dosáhnout na povědomí o tom, že s tímhle pozemským stavem není něco v pořádku. Bohužel o probouzení lidstva z ohlupovací letargie slyším už příliš dlouho na to, abych mohl konstatovat, že to koreluje s - mou osobou identifikovanou a tedy subjektivně-objektivní realitou. Na druhou stranu jsem se už naučil - sám sobě tak trochu nevěřit, což mi umožňuje zůstávat v otázkách výsledku emancipace lidstva t této epoše mírným optimistou.

Díky za komu-nika-ci:)

P.s. říká se křesťanství má v kořenech trojici, budhismus čtveřici a GP pětici. Tak čekám, jestli se nám ty vlajky budou měnit:)

Přidat nový příspěvek