Re: Re: Vektor cílů GP ?

Lux | 13.11.2013

NWO už má históriu pekných pár možno i desiatok miliónov rokov, ak uvažujeme podľa množstva artefaktov, ktoré sa neustále nachádzajú všade po matke Ma (Ma-ma=zrod,tvorenie=Zem).
Tie i(a)-dio-tos archeológovia, či histerikovia naučene papagájsky vykladajú podľa korektne danej pa-vedeckej (a-dio-itickej) šablóny, alebo hlboko mlčia ...
Na Ma sa podľa všetkého vystriedalo viacero nevydarených civilizácii (proste nepochopili svoj vektor cieľov, ak budeme hovoriť v rá-mci DVTR..:-), z ktorých niektoré boli vysoko technicky rozvinuté a možno i predčili dnešnú technokratickú spoločnosť( či skôr spolu-(ne)cnosť ).
Ale aby sme nezachádzali moc do ma(e)ta-fyziky, či okultizmu..

Novodobé budovanie NWO ( v dnešnej terminológii globalizácia = koncentrácia energie-sily spoločnosti) má dobre vyše 3 000 pozemských liet.

Aký systém bude dominovaťu opičiakov pri budovaní NWO - prešibaný starý tisícročiami overený a neustále ladený alebo nejaký nový (aneb povedzme manažeri pôvodom z Egyptu versus novodobí mafoši povedzme z GB , alebo ich decká v USA ) ?

Len letmo:

Hinduizmus, ktorý vznikol z prastarých "slávnych" Vied - dnešný najbrutálnejší fašistický kastový otrokársky klon globalizačného Konceptu - cca 1500 rokov p.n.l - ovláda cca 1 mld. novodobých otrokov.

Budhizmus - vznik cca 520 p.n.l., tiež klon Véd - vytvára "najkvalitnejších" zombíkov - cca 500 mil. pokorných otrokov NWO.

Judaizmus - prvá monoteistická "novodobá" relígia - ak nebudeme vychádzať od Abraama, ale od Mojžiša (Moseho), tak máme rok cca 1 300 p.n.l.
Počet "odkrytých" judaistov 15 - 20 mil. po celej Ma..
Len tak málo ?
No veď mana-žerov (požieračov manny::-) ), Chatámov Šoférov - vodičov stáda k NWO - hlavný Mana-žer(GP) nepotrebuje veľa..
Veď ináč by zožrali celú Zem..:)

Kr(e)sť-a-nov po Matičke je odhadom vyše 2 mld. novodobých neurolingvisticky vyšolichaných rôznoúrovňových otrokov NWO...
Papa v Roma má už tiež skoro 2 000 ročnú prax z mana-govaním oviec.
A pasie vytrvalo, aj pok-rok-ového diablom posadnutého arcibiskupa Bezáka bývalý Papst (hlavný satanista) odstrčil od žranice v Trnavskej arcidiecéze. Nebude ten za kresťanské grošíky reštiky budovať a vínečko popíjať v slovenskom Ríme...:-)

Islám ( al-islám ) = odovzdanie sa alebo podriadenie sa do vôle Božej - pri správnom chápaní 2. kontextu Koránu) je najmladšie monoteistické náboženstvo rozšírené po celom svete. Počet hlavo-búchačov o koberček s azimutom smerom k čiernej kocke (Kaába) v Mekke je cca 1,2 mld. novodobých potenciálnych revolucionárov - teroristov..
Momentálne hybná sila zmien poriadkov pri budovaní NWO v "rukách" hlavných mana-žerov a administrátorov nadžidovského a nadmasonského prediktora..

Príprava novej mana-žerskej "elity" neustále beží a najpravdepodobnejší náhradník za silne sprofanovanú judaistickú nenažranú mana-žerskú mafiu sa javí nová satanistická sekta, ktorá si hovorí sciento-lógovia. Ide v podstate o "vedecko" prepracovanejší budhizmus aplikovaný na novodobé podmienky..

Ilúzie o tom, či povedzme 1055. Cecil Rhodes alebo 2057. Abramovič, či vo Forbese teraz 1. Vladimír Vladimirovič Putin zmenili alebo zmenia túto planétu sú vysokou fantastikou.
Rozhoduje kolektívne podvedomie (alebo pre ruskojazyčných nevedomie) celého spektra osadenstva planéty Ma.

Ak laicky - na úrovni stredoškolskej fyziky a matiky - poskladám výsledný vektor z množstva cca 7mld. parciálnych, tak dostanem obraz podobný dnešnej neutešenej spoločnosti.

Žiaden voj-vodca tudiž tých opičiakov v bojovom okupovanom poli nikdy nemôže nahradiť.

Čaká nás ešte niekoľkogeneračný posun vektora k ľudskosti.

Ak-u-la...alebo At-tti-la ?

::-)

Přidat nový příspěvek