Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pokračování ve Stalinově díle ...

Petr | 07.11.2013

A teď si uvědomte, že naprosto stejný pocit jsem měl já z Vaší prvního reakce na můj první příspěvek k článku - kdy jste ze mne udělal příklad ukázkového destruktora. A pak se ještě divíte, že si to nenechám líbit. Tak prosím znovu zvažte, kde vznikl ten prvotní problém. Mohl jste napsat: Tak si to co říkáte pojďme rozebrat, říkáte že ... a problém by nevznikl. Místo toho, dle mne - trochu zbrklá reakce. Ale na druhou stranu, většina ze zdejších diskutujících ví a akceptuje, že nic není náhoda, takže konec vysvětlování. Pokud jste si pak toho optimistu a naivistu skutečně vzal tak osobně, tak se omlouvám, rozhodně jsem tím nemířil na Vaši osobu, spíš to byla metafora popisující dojem, který jsem z Vaší reakce nabyl. Ale souhlasím s Vámi v tom, že je potřeba důsledně rozlišovat mezi osobou a jejími projevy. Zde jsem opravdu pochybil. Apropó k zamyšlení - proč jste následně ani jednou nezmínil, že jsem Vás (mimo optimisty a naivisty) hned na začátku, ve Vámi zmíněném příspěvku "onálepkoval" jako sečtělého člověka ?

Přidat nový příspěvek