Díky za ilustrací

taurus | 07.11.2013

a foto, protože jsem to ještě neviděl.

Takže osoba Putina je "světovou elitou" definována.
Zbývá poznat, jestli GP přenechá řízení Putinovi +- s nějakými podmínkami pro sebe nebo bude pokračovat v boji koncepcí.
Co napíši, jsou jen moje postřehy, žádná "objektivní realita"

1. Když Putin přišel k mocí, výměnou za jeho postavení byla dohoda s klánem Jelcina "rodinou", že se jím nic nestane.
Putin v této zkoušce obstál, svoje slovo dodržel. Z klanu odstranil pouze osoby, které nepochopili realitu a montovali se do procesů řízení- Chodorkovskij, Berezovskij, Gusinskij.
Pouze ve třetím období své funkce, když dostal mandat od národa, vyhlásil těmto skupinám boj.
Z pohledu GP, který ztrácí své schopností na 100% ovlivňovat procesy a je jen otázkou času, kdy tyto schopnosti pozbyde, je Putin nadějí, že se s ním dá dohodnout, ve smyslu své vlastní záchrany. TJ. GP předá řízení Putinovi za jistotu, že ani jím, ani jejích dětém se nic nestane. (nákupy pozemků v Altajském krají, časté návštěvy Kissingera - člověk GP (a jeho určité ponížení, když několik dní čekal na audienci s Putinem) by tomu mohly napovídat.
2.U GP došlo k pochopení, že v případě globální války, zahynou všechny. Žádné bunkry, ostrovy atd. nepomůžou, proto tento scénář zrušil. Jinou koncepci východu lídstva z kříze GP nemá.
V této souvislostí je zajímavá analýza Sergeje Zolotareva o tragedijích tří jaderných elektráren:
http://xn--80ajoghfjyj0a.xn--p1ai/sekretnye-instrumenty-politiki

Kde poukazuje na to, že ve světě se stály 3 havarie:
Největší v Americe na jaderné elektrárně Three-Mail_Island.

Druhá v SSSR - Černobyl, která mezi pracovníky měla název "ostrov", kvůli tomu, že kolem elektrárny byly vybudovány kanály, díky kterým samotná elektrárna se ocitla na poloostrově.

A třetí největší havarije se stála na Fukušimě, jejíž název se dá přeložit, jako "ostrov štěstí".

Tři největší havárije v dějínách, všichni tři mají ve svém názvu slovo "ostrov"
Podle Zolotoreva vzkaz shora "elitám" - nezachráníte se nikde, ani na ostrovéch.

Proto můj závěr. Globální válka se nekoná, GP, výměnou za vlastní bezpečí, předá řízení Putinovi, i když negativní jevy ve společností ještě nějakou dobu budou pokračovat, kvůli tomu, že řízení GP je bezstrukturní, tudíž nějaké inerční procesy se ještě budou projevovat.

Přidat nový příspěvek