Re: Re: Pokračování ve Stalinově díle ...

Jste prostě ještě optimista ... | 07.11.2013

Vážený Hoxi, v mém vidění jste prostě optimista (chvílemi až naivista - nic ve zlém) se stejně subjektivními názory jako já. Byl byste si ochoten připustit, že spíše Vaše reakce na můj příspěvek je ukázka destruktivního přístupu, než můj příspěvek ? Můj příspěvek je logický od první věty po poslední a je samozřejmé, že pokud s premisami nesouhlasíte, dojdete k jiným závěrům, ale to neznamená, že příspěvek je destruktivní. Proč raději konstruktivně nesdělíte své premisy ohledně toho s čím nesouhlasíte ? Konsekvence si pak umíme udělat sami.
Tím naivismem výše mám pak na mysli to, že se na mě Vaše formulace působí, jako byste si myslel, že Váš názor (nesubjektivní premisy:) je lepší popis reality než ten, který tepete. Proč se s ním potom nesvěříte ? Nejste schopen jednou-dvěma větami popsat jeho meritum ? To pak vypadá jako naivita zkombinovaná s destrukcí. Kdybyste v jedné větě napsal, že si nemyslíte, že se blíží válečná konfrontace, není co řešit.
Aby nedošlo k mýlce, Vaše (zde nespecifikované) premisy samozřejmě mohou být preciznější než moje (nezpochybňuji Vaši sečtělost), ale Vaše reakce na můj příspěvek je trochu moc (a zbytečně) osobní a proto pro mne - rozdělující a řešení nehledající . Mějte se

Přidat nový příspěvek