Re: Re: Re: GP... SVETOVÉ ZÁKULISIE MÁ RUSKO POD ÚPLNOU KONTROLOU – RIADENÍM.

Hox | 29.10.2013

"stejná písnička" se vztahuje k tomu, že sem pravidelně čas od času hodíš informační "vbros" zhruba totožného vyznění, jen se pokaždé opíráš na jiné "autority". Naposledy Ivašov, teď zase Žirinovský a Petrov, předtím už si nepamatuju. My ti to vyargumentujeme, ty to nakonec +- uznáš (nebo už neodpovíš), a za týden, dva, se opakuje to samé za použití jiných protagonistů. To není kritika, jen pozorování, spíš pro tebe k zamyšlení.

Žirinovského konkrétně tohoto jsem si nepustil, to máš pravdu, nemám čas poslouchat šum, už jsem ho slyšel dostkrát jinde.

V tomto roce má rusko velký populační přírustek, 1.200.000 narozených dětí. Úmrtnost tento rok klesla oproti loňskému o 68% procent, na cca 600.000 lidí, takže přirozeným vývojem má rusko letos o 600.000 obyvatel více, a nejedná se o migraci. To nikdy za posledních 24 let nebylo ani zdaleka, je to velký zlom trendu. Kde tady má místo tak genocida s třemi vykřičníky, o které píšeš?

Doporučuju poslouchat spíše Zaznobina, než Petrova, je to lépe (produktivněji) strávený čas.

poslední věta tvého příspěvku - to je prognóza, proroctví, nebo programování budoucnosti? Kdo je informuje? Položil sis otázku, co by se tedy mělo dělat, aby lidé "nebyli správně informovaní..." a a byli naopak informovaní o GP? Hodláš v tomto směru něco dělat ty konkrétně?

Přidat nový příspěvek