Re: Situace je ještě složitější...

taurus | 28.10.2013

S Blaginym je potřeba být opatrnější. On je příliš jednostranný. Už mu někdo doporučoval, aby začal studovat KOB a pochopil, co znamená moc konceptuální, ale asi to nevzal na vědomí. Vychází z toho, že veškerou moc ve světě mají židí. A tak vše, co se dozví od židů, bere smrtelně vážně a okamžitě dělá závěry.
Třeba je tam foto Putina s židovským rabinem. Bylo udělano v den, kdy jím předával knihovnu Šneersona. Jestli je někdo v obrazu, tak kvůli této knihovně mezi USA a Ruskem je spor. USA požaduje, aby knihovna byla předána židovské sektě v USA.Dokonce USA u sebe doma odsoudilo Rusko k placení pokuty, jestli se nemýlím 50 tis.USD denně za každý den prodlení. Putin to vyřešil šalamounsky - předál knihovnu židovské diaspoře v Rusku. A mimochodem je upozornil na to, že rozhodnutí o znárodnění knihovny učinila tehdejší sov. vláda, která na 85% byla složená právě ze židů. Tato čísla oficiélně zazněla poprve a pro židy to byl dost velký kopanec. Protože to mimo jiné znamenalo, že vše špatné, co Rusko v té době zažilo, represe, vraždy, spáchali židé a zodpovědnost za to nesou oni.
http://www.vesti.ru/only_video.html?vid=515137
Židé na to okamžitě zareagovali, jako o velké lží, jenomže pozdě. Putin ozřejmil to, o čem dávno ví většina Rusů.
http://www.gazeta.ru/politics/news/2013/06/20/n_2985709.shtml
Co dělá Blagin? vyloží foto Putina s židy, při předávání knihovny, jako ilustrací toho, že všechno v Rusku řídí právě oni. Ani zmínka o tom, co Putin tam řekl. Trochu manipulace, ne?
Blagin určitě není špatný člověk. Ale jeho jednostrannost je často na škodu věcí.

Přidat nový příspěvek