Re: Pápež priamou súčasťou GPP?

Hox | 27.10.2013

text můj, různé informace a souvislosti čerpány různě, mj. z analýz Pjakina. Není vyloučeno, že jsem něco pochopil špatně, ale není myšleno, že Papež je součástí GP (křídla) vyznívá to tak? ... spíše vysokoprofilová veřejná figura, kterou eur. křídlo GP (občas? mimo vědomí?) používá pro konkrétní cíle. Zkusme najít tedy lepší formulaci. I když mám pocit, že Pjakin použil formulace , že p. Fr. je "personifikací" křídla GP (ale ne členem, to zdůraznil, jen nástrojem), a o atlantickém křídle řekl +- totéž o britské královně. Může se mýlit. Případně nepřesnost stručného vyjádření..

Ad fó-pá body 1) 2) 3) 4) - máš to nějak "kamenněji" ověřené? Vidím to taky, ale vnímám to spíš jako důsledek toho, že na ty věci nemá dosud dostatečný vliv. Měl možnost nepodpořit, třeba tu hypotekární politiku? Nebo není to jen mezikrok, sice ne ideál, ale lepší než předtím? A další stupeň bude za lepší...
Třeba centrobanku nemá pod kontrolou dosud, o využití stabfondu je v Rusku těžký boj už několik let a mám pocit že teprve nedávno se Putinovi podařil první průlom "liberální blokády", v případě povodní na Amuru, tam budou na rekonstrukce a pomoc alokovány právě prostředky Stabfondu, pokud se nepletu. Taurus bude vědět přesněji.

Přidat nový příspěvek