Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo Řídi Putina ? Klany které ho dosadili na pozici.

taurus | 22.10.2013

O tom, jak se Putin dostal na funkcí prezidenta, už jsem psál, je to dokonce i v tomto článku.
V době, když v Rusku Gorbačev nastartoval přestavbu a následně demontáž SSSR, Putin sloužil jako plukovník KGB v Německu, neseděl v generálním štábu ve funkcí generála jako Ivašov, to za prvé. Za druhé, po návratu do vlastí vystoupil ze složek a ze strany a šel pracovat na magistrát v Petrohradu. Ivašov měl v té době tyto funkce:
С 1987 года — начальник управления делами Министерства обороны СССР. В 1992—1996 годах — секретарь Совета министров обороны государств СНГ; с августа 1999 года — начальник штаба по координации военного сотрудничества государств — участников СНГ. В 1996—2001 годах — начальник главного управления международного военного сотрудничества Министерства обороны.

Jak sám vidíte v těchto ne bezvýznamných funkcích zažil rozpad SSSR, přisahal na věrnost novému prezidentovi Jelcinovi, čímž se dopustil vlastizrady a seděl na Ministerstvu obrány, dokud ho Putin nevykopl. Porovnávate neporovnatelné. Zodpovědnost plukovníka, navíc na službě v cizině, se zodpovědností generála, který, mimochodem za Jelcina šplhal po karierním žebříčku, byl v Moskvě a činil rozhodnutí.
On sám má ohromný podíl na devastací armády, která neměla obdoby. Putin začal zachraňovat to, co ten "starý a hodný pan" způsobil. Opravdu nemám slov...A já ho mám brát jako vojenského experta, který to s Ruskem myslí dobře?
Kdyby se raději držel ruského přísloví:
"Чья бы корова мычала, а твоя бы молчала..." Přeložím,-" jestli má něčí kráva bučet, tak tvoje by měla mlčet

Přidat nový příspěvek