Game Over

SB | 28.10.2014

Vzdy bojujeme len sami so sebou. (Pozri si Film cata tam v zavere na to hosi prisli ale museli trpiet aby k tomu dospeli.)
Vsetky vojny sa vedu vzdy v Nas samotnych.
Ako sa to bude vyvijat dalej ?
Tato civilizacia umiera pomaly ale isto. Slovania to sice preziju ale len oni sami. Zapad uz je mrtvy. Rodischild & Co. budu zlikvidovany do posledneho ako rakovina. Prikazy k tomu boli uz vydane a staci sadnut do kresla a divat sa.

Pokial ide o vytuzene zmeny: Zacnite vo svojom vnutri. Tade vedie cesta. Nema zmysel kricat na suseda ue je debil a mal by sa zmenit. To by znamenalo ze mi vadi to co mi moj sused okazuje. Uz ste to vsetci predsa vyskusali 1000x a stale vam to nedoslo ?
Nemozete menit okolity svet, nie bez zmeny seba samych.
Hadate sa z partnermi nadavate na rodicov a vladu ste nespokojni, s cim ? ci s kym ? sami so sebou je spravna odpoved.
Skutocne dobra rada je: Prestante sa snazit zmenit inych (Je to nasilie pachane na najblizssich, ktore Vas na koniec aj tak mrzi).
Vyicitky, poziadavky, nenavist, zloba, hnev ak to citite v sebe, myslite ze to je spravny postoj pre vytvaranie nazorov ? Nie nie je.
Pokoj v dusi je odpoved mier a klud. Ak sa snazite o vyhodnost tak vyhodnost pre svetok zivot nie len ten Vas. Ak nepodporite vsetok zivot nepodporili ste v prvom rade seba samych. Ak nie ste schopny podporit seba samych nedokazete podporit nikoho.

My Slovania vieme kde je nase miesto a opat si ho vezmeme naspat. Slovaci podporuju Rusov viac ako Zapad sme s nimi spriazneni dusov a mame to v genome. Ziadna propaganda to nemoze preprogramovat, aj ked sa CervenyStitok &CO o to usilovne snazia. Kazdy moze dat svetu len to co ma v sebe.
Boja sa Cervenostitkari ? Odpoved je v otazke co dali svetu strach, biedu, utrpenie, opovrhovanie clovekom. A to je to co si nosia v sebe. Ja z mojej pozicie ich uprimne lutujem. Mnozstov utrpenia ktore na nich este caka, aby pochopili co esencia zivota vlastne je, je obrovske.

Vsetci sme jedno kazdy jedinec je dvolezity a potrebny, ale v stave pochopenia. Bez odsudenia a hodnotenia. Podaj ruku a pomoz pochopit. A to je to co som v prejave Putina videl a presne to co v prejave "Vetkych" zapadniarov absentuje.

Kazdy z nas je ako zrkadlo pre postatnych a vsetci su nase zrkadla. V nich sa vidime my sami nase najtemnejsie vlastnosti. Nepomoze ked budes kricat na zrkadlo aby ti prestalo ukazovat pravdu. Neprestane. Ak ju ovsem prijmes mozes ju zmenit. Inak ostanes zaseknuty vo svojej tvrdohlavosti, zaslepenosti a predtsave zi si najmudrejsi clovek na svete, nie si to mi ver. A tak nam nebudes schopny pomoct budovat novu civilizaciu zalozenu na podpore kazdeho jednotlivca.
Na zaver Slovaci sa tesi na spolupracu z Rusmi privitame Vas tak ako sa patri z otovrenou narucou a cistym srdcom. Sme Vasi bratia a EU na tom nic nemeni.

Přidat nový příspěvek