Pomáhala mne a môjmu synovi s peniazmi

Adriana | 16.01.2020

Ahoj,

Môj syn bol na invalidnom vozíku viac ako 5 rokov, hľadal som finančnú pomoc, pretože zarábam 1 000 EUR mesačne, musel som platiť opatrovateľke 400 EUR, ktoré sa starajú o môjho syna, keď som v práci. Elektrina, plyn, voda, internet, telefón, lieky, jedlo za celý mesiac stoja 550 eur. Žijeme tvrdo, skromne, od výplaty do výplaty. Toto utrpenie bolo neznesiteľné. Naozaj som potreboval finančnú pomoc. každý deň po práci prehľadám všetky finančné stránky a prečítam si príspevok o pôžičkách, pretože som hľadal dobrú spoločnosť, ktorá by mi ponúkla 60 000,00 EUR. Myslel som, že by som mohol získať peniaze na založenie vlastnej malej firmy a náležitú starostlivosť o svojho chorého syna zmenilo by to naše životy. Narazil som na toľko úverových spoločností. ale nemohli mi ponúknuť pôžičku, kým som sa nestretol so slečnou zo Slovenska, ktorá prevádzkuje finančnú spoločnosť s prijateľnou sadzbou, poslal som svoju žiadosť a bola prijatá. táto dáma mi ponúkla pôžičku. Som veľmi vďačný za to, že táto dáma finančne pomohla mne a môjmu synovi. máme lepší život. prosím, pokorný chcem informovať všetkých, že tejto dáme môžete veriť ako pôžičku. Dávam vám úprimné slovo, že dostanete aj finančnú pomoc. Dúfam, že si prečítate tento príspevok. e-mail je info.annie_finance@yahoo.com


Adriana

Přidat nový příspěvek