moje svedectvo

Aisha | 18.09.2017


Dobrý deň všetci. moje meno je Aisha, rád by som sa podelil o toto veľké svedectvo, ktoré sa v mojom živote uskutočnilo, aby ho každý mohol vedieť a byť jeho účastníkom, a preto ho vždy dám na odpoveď, chcem poďakovať pánovi Stevenovi Alexovi za jeho láskavosť k mojej rodine. Len pár mesiacov späť som hľadala pôžičku vo výške 45 000 eur, pretože som mal pre svoju firmu peniaze a už som si nemohol zaplatiť účty. Bol som scooter 3000Euro a rozhodol som sa, že sa do takýchto aktivít znovu nezúčastním. Nikdy som nevedel, že skutočný veriteľ ako (pán Steven Alex z spoločnosti Amaizenloan Company) stále existuje na internete a na zemi tu. až kým niekto z mojej skupiny ma predstavil (amaizenloan@yahoo.com) kvôli môjmu vzhľadu a činom. Spočiatku som mu povedal, že sa o žiadnu úverovú dohodu nezaujíma, potom ma uisťuje, že jeho skutočný veriteľ, aj keď som ho nikdy neveril, som urobil súdny proces a som rád, že som urobil, dostal som úver vo výške 75.000, touto spoločnosťou som dnes veľmi šťastný.

Přidat nový příspěvek