Pôžička svedectvo

Pastor Chris Ben | 22.11.2014

Volám sa Patricia Carolina som z Mexika, ženatý, Hľadala som pre spoločnosť pravých úverov za posledné 3 mesiace a všetko, čo som dostal bolo veľa podvodov, ktoré sa mi im veriť a na konci dňa, sa všetky moje peniaze a vzal moje peniaze, moja nádej je stratená, dostal som zmätený a frustrovaný, som prišiel o prácu a je pre nich veľmi ťažké živiť svoju rodinu, nikdy som chcel robiť niečo danej sieti spoločnosti viac, a tak šiel požičať nejaké peniaze priateľovi, povedala som mu všetko, čo sa stalo a ja som povedal vám môže pomôcť, viete, úver spoločnosť, ktorá mi môže pomôcť, len ste dostali pôžičku od nich, ktoré je určené ku mne v podobe žiadosti o úver som urobil to, čo ste povedal, me, predstavil som si, nikdy som si myslel, ale skúšal som to a na moje prekvapenie som dostal pôžičku do 24 hodín, nemohol som uveriť svojim očiam, som teraz šťastný a bohatý, a ďakujem Bohu, že tieto úverové spoločnosti takto stále existuje na tomto podvode hviezdy všade, prosím, radím všetkým, tam vonku, ktoré sú v núdzi úveru ísť pastora Chrisa Bena. Prostredníctvom e-mailu: pastorchrisben@gmail.com ktoré nikdy nepodarí, bude váš život sa zmení ako moja.

Přidat nový příspěvek