Re: politika

taurus | 17.10.2013

"Na druhe strane me nejvic zajima politika me manzelky-neb na chod domacnosti ma vetsi paky nez putin"

Přímo učebnícová ukázka vlivu ženy na muže v dnešní době.
Ano, žena potřebuje zajistit chod domácností a nakrmit dětí teď. Jí nezajímá perspektiva lepších zítřků, když její dětí brečí hlady nebo třeba nemají co na sebe. Plánuje budoucnost na krátkodobější perspektivu.
Muž je si vědom nebo měl by si být vědom, že rodinu bude muset zajístit třeba dvacet let. Žena víc spoléhá na muže v zajíštění rodiny, než on na ní.
A proto plánování budoucností a zajíštění perspektivy pro její zdárný vývoj leží víc na bedréch muže, než ženy.
Plánovat budoucnost můžete jenom v případě, že dokážete jí aspoň přiblížně předpovídat.
Předpovídát lze jenom v případě, že vidíte, jakým směrem se ubírá společnost. Tá je závislá na politickém vývojí všech nadřázených celků (GP-globální politika -geopolitika- zahraniční politika-politika státu). Třeba, když víte, jak se dnes prosazuje juvenílní justice, musíte chápat, že to není lidová tvořivost vašého státu, ale pokyn (tlak) zezhora. Nicméně, aby jste zvrátil tento plán, musíte:
1.se spojít s občany vašého státu, které chápou objektivní realitu a vyvíjet tlak na svojí vládu, média, volit si takové zástupce, kteří mají s vámi společné cíle. Dokonce vstupovat do strán a přímo ovlivňovat jejích politiku.
2. Spojovat se s občany jiných zemí, koordinovat vaše úsilí a společně vyvíjet tlak na nadnárodní celky, které přes prosazování svých sobeckých zájmů, plní vůli GP.
3.Metodologií, jak funguje konceptuální moc dává pouze KOB.
Bez pochopení toho, o co se GP snaží, není možné naplánovat vlastní budoucnost, ani jí korigovat, natož ovlivňovat budoucnost svých dětí. Každá předchozí generace má vlív na budoucnost příštích generací a může jím přípravit podmínky pro budoucí život nebo znemožnit jejích rozvoj a tím i přiblížit zánik celé lidské civilizace.
Neplatí filosofie, že my si prožíjeme vlastní život a dětí ať se strarají.
Vaše dětí budou začínat od takové startovní čáry, jakou jím připravíme.
Bez vaší přímé účastí na dění ve společností, se může stát, že vaše dětí nebudou mít žádnou startovní čáru.
A jsme u toho, jestli politika vaší manželky je důležitější pro vás, pro ní a pro vaše dětí, než politika Putina.
P.S. Je ještě jeden aspekt, který je nejdůležitější. A to, z jakého důvodu a proč lidstvo vůbec vzníklo. Plán samotného boha a co od nás očekává. Jestli konzum, život pro ukojení svých sobeckých potřeb a níčení naší krásné planety, kterou dnes považujeme za svoje vlastníctví, nebo jsme stvořeny pro nějaké výšší cíle. Bez pochopení smyslu života nebude žádná budoucnost - ani pro vás, ani pro nás, ani pro naše dětí.

Přidat nový příspěvek