Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Archív StB

taurus | 14.10.2013

Od západních zpravodajců je přinejmenším velmi pokrytecké svalovat vinu za utrpení ruského národa pouze na bolševiky a světové židovství. Protože jejích vlády se v plné míře podíleli na genocídě národů, které žili na území ruského státu.
Rusko v té době čelilo mezinárodnímu spiknutí a intervencí států jak západní Evropy, tak Japonska a Číny. A je třeba se naučit oddělovat, co tyto země spolu s bolševiky-trockysty způsobily Rusku a co způsobil samotný Stalin.
Je vůbec zázrak, že tuto intervencí Rusko přežilo a bylo schopné nejen zachovat si svojí státnost, ale i povstat jako bájný pták - fenix z ruských pohádek a přerodit se do nové podoby. Do podoby, ve které se ruská síla a duchovnost se projevila v takové míře, že po krátké době byla schopná čelit další výzvě - hnědému moru - fašismu, který porobil (ne bez přispění samotných vlád západních zemí) celou Evropu.
Pokud nepochopite úlohu Stalina v této záchraně ruského státu a přerodu jeho společností, tak nemůžete pochopit ani ten zázrak, který se stál mezí léty 1930-1960, kdy za 30 let Rusko nejenže povstalo z trosek, zvítězilo v nejhorší válce všech dob, zacelilo své ráný, ale i vyslalo prvního člověka do vesmíru.
A Hox nenapsal žádné lží. Represe, na kterých se podílel samotný Stalin se týkaly pouze trockystů a lidí, kteří s níma spolupracovali a usilovali o to, aby ruskými rukami, na ruských kostéch a krví už v té době přes permanentní revoluci se uskutečnil proces globalizace.
Byl to Stalin, který zastavil tento proces a vyhlásil, že socialismus je možné vybudovat v jedné zemí a ne hned na celém světě.
Není možné získat ucelený obraz jenom ze studií jednostránně podávaných historických pramenů.

Přidat nový příspěvek